• Nasada z gw wew z dodatkową blokadą AWG

  Nasada z gwintem wewnętrznym wyposażona w dodatkową blokadę zabezpieczającą przed niekontrolowanym wypięciem się nasady.


 • Smoki ssawne proste AWG

  1.00 

  Smok ssawny prosty stanowi początek linii ssawnej i służy do zabezpieczenia węży ssawnych przed dostaniem się zanieczyszczeń. Wyposażony jest w nasadę. Posiada zamontowany wewnątrz zawór zwrotny i kółko na linkę sprzężoną z dźwignią do otwierania zaworu. Ponadto smok posiada ucho do mocowania pływaka.


 • Smoki ssawne skośne AWG

  1.00 

  Smok ssawny skośny stanowi początek linii ssawnej i służy do zabezpieczenia węży ssawnych przed dostaniem się zanieczyszczeń. Wyposażony jest w nasadę. Posiada zamontowany wewnątrz zawór zwrotny klapowy. Smok jest przydatny do wypompowywania wody z pomieszczeń.


 • Korpus systemu Turbo Twist AWG

  1.00 

  System Turbo Twist to system prądownicy z wymiennymi głowicami, dzięki któremu ratownik ma możliwość dostosowania głowicy w ciągu kilku sekund do aktualnej sytuacji podczas pożaru. System Turbo Twist to około  30 różnych głowic o różnych funkcjach i zastosowaniach. Dzięki możliwości połączenia korpusu prądownicy za pomocą złącza bagnetowego z wieloma specjalnymi głowicami, system ten staje się multifunkcjonalny oraz oszczędza miejsce na samochodzie pożarniczym. Wszystkie głowice tego systemu są oznaczone literami TT w nazwie.


 • Zasysacz liniowy precyzyjny AWG

  1.00 

  Zasysacz liniowy precyzyjny to nowy i bardzo lekki zasysacz serii „FD” wykonany z czarnego anodowanego aluminium. Zasysanie środka pianotwórczego następuje przez wężyk o średnicy 19 mm zakończony łącznikiem 25. Aluminium powlekane proszkowo zapewnia stabilność zasysacza podczas akcji. Zasysacz posiada obrotowy korpus, który gwarantuje brak załamywania/wypadnięcia  wężyka do zasysania z beczki ze środkiem pianotwórczym. Stężenie dozowania środka pianotwórczego ustawiane jest za pomocą regulowanej nastawy znajdującej się na korpusie zasysacza. 


 • Głowica Turbo standardowa TT AWG

  1.00 

  Niezawodna głowica typu Turbo, która posiada wszystkie funkcje prądownicy Turbo: zawór do otwierania i zamykanie przepływu wody, regulacja strumieni poprzez obrót główki głowicy, strumień zwarty, strumień rozproszony do  120˚ oraz kurtynę wodną. Głowica, również wyposażona jest dwie wypustki ułatwiające pracę (jedną na regulacji wydajności prądownicy, drugą na główce regulacji strumienia). Dostępne są 4 rodzaje głowic standardowych typu Turbo o różnych wydajnościach.


 • Środek zwilżający do prądownicy FIRE-EX

  1.00 

  Środek zwilżający w postaci mydełka do umieszczenia w prądownicy produkcji AWG FIRE-EX.


 • Środek zwilżający F-500

  1.00 

  Środek zwilżający F-500 obniżający napięcie powierzchniowe wody.


 • Nowe przenośne urządzenie gaśnicze Hi-Cafs AWG

  1.00 

  Nowe ulepszone przenośne urządzenie gaśnicze Hi-Cafs. Pozwala szybko i efektywnie zwalczać małe pożary, przed rozwinięciem linii gaśniczej. Dzięki małym i kompaktowym wymiarom, urządzenie jest łatwe w obsłudze, oraz zapewnia niezawodność podczas działań gaśniczych. Hi-Cafs może z powodzeniem zastępować standardową gaśnicę pianową lub proszkową.


 • Pokrywy nasad AWG

  1.00 

  Pokrywa nasady służy do zaślepienia linii pożarniczych i króćców urządzeń gaśniczych zakończonych nasadami. Standardowo dostarczany z łańcuszkiem, ale nie we wszystkich przypadkach. Uszczelka wykonana z gumy.


 • Ciśnieniomierz przepływowy AWG

  1.00 

  Ciśnieniomierz przepływowy służy do pomiaru i kontroli ciśnienia w liniach przesyłowych cieczy zaopatrzonych w końcówki typu STORZ. Zarówno nasada wlotowa jak wylotowa są obrotowe, a ciśnieniomierz ma zakres działania od 0-25 bar.


 • Klucz do hydrantów podziemnych AWG

  1.00 

  Klucz przeznaczony jest do zamykania i otwierania hydrantów podziemnych, zasuw oraz włazów. Wykonany zgodnie z normą DIN 3223.


 • Klucz do pokryw studzienek AWG

  1.00 

  Klucz do otwierania pokryw studzienek dostarczany wraz z łańcuszkiem.


 • Kosz do smoka ssawnego metalowy AWG

  1.00 

  Kosz stalowy wykonany w całości z siatki z drutu stalowego ocynkowanego, przeznaczony głównie do zabezpieczenia linii ssawnej przed przedostaniem się zanieczyszczeń do motopomp i pomp pożarniczych.


 • Myjka do węży AWG

  1.00 

  Myjka  do  węży  służy  do  gruntownego  mycia  węży  o  średnicy  nominalnej  do 75 mm. Siła działania strumienia wodnego powoduje samoczynne przeciąganie węża przez myjkę.