Kontakt

KADIMEX Spółka Akcyjna


ul. Wólczyńska 290, 01-919 Warszawa

tel.  (+48) 22 864 99 66

fax.  (+48) 22 835 57 85

NIP: 1182082411

REGON: 145947900

KRS: 0000407403

e-mail: biuro@kadimex.pl

e-mail: handlowy@kadimex.pl

Alior Bank Spółka Akcyjna

74 2490 0005 0000 4650 3964 9711

Nasz zespół


Zarząd

Mateusz Olszewski
Prezes Zarządu

tel. (+48) 22 864 99 66

Dział handlowy

Sławomir Snopek
Dyrektor Handlowy

tel. (+48) 516 075 337
e-mail: ssnopek@kadimex.pl

Karol Łach
Specjalista ds. Handlowych

tel. (+48) 509 155 323
e-mail: klach@kadimex.pl

Anna Surała – Lisiecka
Specjalista ds. Handlowych

tel. (+48) 539 771 178
e-mail: asurala@kadimex.pl

Piotr Kucharek
Specjalista ds. Handlowych

tel. (+48) 784 975 959
e-mail: pkucharek@kadimex.pl

Marcin Biernat
Specjalista ds. Handlowych

tel. (+48) 532 750 101
e-mail: mbiernat@kadimex.pl

Mateusz Derlatka
Specjalista ds.Handlowych

tel.(+48) 784 975 959
e-mail: mderlatka@kadimex.pl

Magdalena Sękalska
Kierownik Sprzedaży

tel. (+48) 532 754 117
e-mail: msekalska@kadimex.pl

Ania Cichulska
Starszy Specjalista ds. Handlowych

tel. (+48) 784 975 943
e-mail: acichulska@kadimex.pl

Dział techniczny

Marcin Jakubowski
Starszy Specjalista ds. Technicznych

tel. (+48) 784 975 941
e-mail: mjakubowski@kadimex.pl

Dział Instalacji

Dominik Rajda
Specjalista ds. technicznych

tel. (+48) 503 005 593
e-mail: drajda@kadimex.pl

Paweł Kwas
Specjalista ds. technicznych

tel. (+48) 532 750 100
e-mail: pkwas@kadimex.pl

Przedstawiciele handlowi

KADIMEX S.A. Centrala

Warszawa i okolice

tel. (+48) 22 864 99 66
e-mail: handlowy@kadimex.pl

Witold Brudnicki
Przedstawiciel Handlowy

woj. lubuskie, wielkopolskie i południowa
część woj. kujawsko-pomorskiego

tel. (+48) 509 699 591
e-mail: wbrudnicki@kadimex.pl

Tomasz Wrzeciono
Przedstawiciel Handlowy

woj. śląskie i wschodnia część woj. opolskiego

tel. (+48) 784 975 940
e-mail: twrzeciono@kadimex.pl

Marian Kaczyński
Przedstawiciel Handlowy

woj. zachodniopomorskie, pomorskie i północna cześć woj. kujawsko-pomorskiego

tel. (+48) 516 075 338
e-mail: mkaczynski@kadimex.pl

Damian Węgłowski
Przedstawiciel Handlowy

woj. dolnośląskie i zachodnia cześć woj. opolskiego

tel. (+48) 784 975 942
e-mail: dweglowski@kadimex.pl

Krzysztof Karolczak
Przedstawiciel Handlowy

woj. łódzkie i północna część woj. świętokrzyskiego

tel. (+48) 881 945 185
e-mail: kkarolczak@kadimex.pl

Maciej Zieliński
Przedstawiciel Handlowy

centralna i południowa część woj. mazowieckiego

tel. (+48) 532 750 101
e-mail: mzielinski@kadimex.pl

Dział handlowy

woj. lubelskie

tel. (+48) 22 864 99 66
e-mail: handlowy@kadimex.pl

Mirosław Łakomy
Przedstawiciel Handlowy

woj. małopolskie, podkarpackie i południowa część woj. świętokrzyskiego

tel. (+48) 509 398 771
e-mail: mlakomy@kadimexregionpoludnie.pl

Logistyka

Iwona Stania
Specjalista ds. Logistyki

tel. (+48) 784 975 962
e-mail:istania@kadimex.pl

Księgowość

Barbara Kaźmierzewska
Księgowa

Sekretariat

Joanna Bławicka
Sekretariat

tel. (+48) 784 975 963
tel. (+48) 22 864 99 66

e-mail: jblawicka@kadimex.pl
e-mail: biuro@kadimex.pl

FORMULARZ KONTAKTOWY


1 + 0 = ?

Mapa przedstawicieli KADIMEX

Mapa dojazdu do siedziby KADIMEX

Copyright © 2016 Kadimex. All rights reserved. Realizacja: