W sobotę, 25 kwietnia 2015 roku, na zaproszenie strażaków z Jednostki Ratowniczo – Gaśniczej PSP w Suwałkach odbyła się prezentacja asortymentu firmy Kadimex. Poza zawodowymi strażakami, w pokazie licznie uczestniczyli też przedstawiciele jednostek OSP.

Podstawowym tematem prezentacji były nasze rozwiązania do stabilizacji samochodów, z wykorzystaniem podpór firmy Paratech. Przedstawiono ich wykorzystanie na przygotowanych wcześniej sytuacjach z udziałem dwóch samochodów osobowych. Zademonstrowano możliwości zachowania ciągłej stabilizacji z wykorzystaniem sprężonego powietrza, przy podnoszeniu jednego z pojazdów. Z oferty sprzętowej firmy Paratech wielkim zainteresowaniem cieszył się sprzęt burzący taki jak toporek wielofunkcyjny Biel Tool czy urządzenie PRT. W trakcie pokazów zaprezentowano również wyposażenie i praktyczne zastosowanie zestawu Glass Master.

Po zakończonej prezentacji podpór, odbyła się również demonstracja oferty armatury wodno – pianowej oraz sprzętu pomocniczego. W dynamicznym pokazie zaprezentowano właściwości odcinków o średnicy 42 mm oraz prądownicy Turbomaster. Duże zainteresowanie wzbudziła prądownico – wytwornica S2/M2, która prezentowaliśmy w ramach systemu Turbo Twist.