W dniach 08-10.06.2017 r.  nasza firma wystawiła stoisko na Międzynarodowych Targach Sprzętu i Wyposażenia Straży Pożarnej i Służb Ratowniczych „Kielce IFRE-EXPO” 2017.

Były one dla nas szczególnie ważne, ponieważ wprowadzaliśmy podczas nich kilka nowości. Największym zainteresowaniem cieszyło się nowe ubranie specjalne XENON PRO brytyjskiej firmy Ballyclare. Polską premierę możemy uznać za niezwykle udaną. Wiele osób po raz pierwszy w Polsce miało okazję przymierzyć nowego XENONa. Jak się okazało odwiedzających zaskoczyła jego lekka waga, krój, ergonomia i komfort noszenia. Pozwoliło to  odnieść cenę do jakości. Często padały głosy, że spodziewano się wyższej ceny ubrania.

Kolejne hity to bielizna termoaktywna Brubeck dedykowana dla strażaków, buty z bocznym suwakiem Holik X – PRO, rękawice Holik Extreme.

Zaprezentowaliśmy również bardzo szeroki asortyment firmy. Na stoisku można było zobaczyć sprzęt spalinowy, burzący, oświetleniowy, ochrony osobistej, do ratownictwa medycznego, do ratownictwa technicznego, stabilizacji pojazdów, armaturę wodno – pianową, węże i inne produkty dedykowane dla strażaków. Podczas Targów obecni byli również przedstawiciele naszych partnerów handlowych, którzy pomagali nam odpowiadać nawet na najbardziej dociekliwe pytania klientów. Nie da się ukryć, że nasze stoisko cieszyło się bardzo dużym zainteresowaniem.

W tym roku firma Kadimex S.A., oprócz stoiska, była również sponsorem lub organizatorem wydarzeń towarzyszących Targom Kielce „IFRE-EXPO” 2017.

Pierwszym z tych wydarzeń było Sympozjum „Ochrona osobista strażaka, jak zrozumieć i poznać odpowiednie normy, trendy i rozwój ochron na zachodzie”, którego organizatorem była firma Kadimex S.A., a prelegentem był Pan Tomasz Krasowski. Dziękujemy bardzo panu Tomaszowi Krasowskiemu za przyjęcie zaproszenia i wygłoszenie serii wykładów o ochronach osobistych strażaka. Sympozjum cieszyło się dużym zainteresowaniem.

Kolejnym wydarzeniem był Mobilny Trenażer Gazów, organizowany przez OLC Fire i sponsorowany przez firmę Kadimex S.A. Podczas ćwiczeń można było zobaczyć w akcji nasz sprzęt, taki jak: ubranie specjalne Xenon Pro, buty Holik X-Pro, rękawice Harley, węże OSW Signal o średnicy 42 mm oraz prądownice AWG Turbomaster. Serdecznie dziękujemy wszystkim instruktorom z OLC Fire za przekazanie swojej wiedzy i profesjonalne pokazy, dzięki którym strażacy mogli zapoznać się z zagrożeniami związanymi z pożarami gazów.

Ostatnim wydarzeniem był Trenażer Pożarów Wewnętrznych, organizowany przez CFBT.PL i sponsorowany przez Kadimex S.A. Podczas ćwiczeń można było również zobaczyć w akcji nasz sprzęt taki jak: ubranie specjalne Xenon Pro, buty Holik X-Pro, rękawice Harley, węże OSW Signal o średnicy 42 mm oraz prądownice AWG Turbomaster. Kierujemy również serdeczne podziękowania dla instruktorów CFBT za przekazanie swojej wiedzy i profesjonalne pokazy, dzięki którym strażacy mogli zapoznać się z zagrożeniami, związanymi z pożarami wewnętrznymi.

Dziękujemy bardzo wszystkim tym, którym udało się odwiedzić nas podczas Targów. Momentami było Was tak dużo, że wyzwaniem było dla nas odpowiedzieć na wszystkie Wasze pytania.

Poniżej zapraszamy do zapoznania się z galerią zdjęć i filmem promocyjnym!