Szczególne targi IFRE-EXPO

Nowe logo, okolicznościowy tort oraz sprzętowe nowości – tak wyglądało strażackie święto na naszym stoisku podczas targów KIELCE IFRE-EXPO. 

Szczególne targi IFRE-EXPO

Nowe logo, okolicznościowy tort oraz sprzętowe nowości – tak wyglądało strażackie święto na naszym stoisku podczas targów KIELCE IFRE-EXPO. 

Tegoroczna edycja wydarzenia przyciągnęła rekordową liczbę zwiedzających – ponad 8,5 tysiąca osób! Cieszymy się, że mogliśmy razem z naszymi dostawcami stworzyć dobrze zorganizowaną przestrzeń, która była przyjazna strażakom, ratownikom i pasjonatom. Każdy chętny mógł nie tylko obejrzeć, ale i przymierzyć prezentowany sprzęt, który trafi do setek jednostek w całym kraju.

W stolicy województwa świętokrzyskiego prezentowaliśmy między innymi nowe rękawice firmy HOLIK  – serię EVO z odświeżonym designem i jeszcze lepszymi właściwościami, sprzęt do ratownictwa wodnego IONICnamiot ASAP RAPID od Deployed Logix (DLX), który można rozłożyć w dwie osoby w zaledwie 60 sekund, czy dobrze już znane produkty jak bieliznę podbarierową BRUBECK Fr/As, hełmy strażackie od PAB Akrapović buty specjalne od VM Footwear.

Nowe logo na ćwierćwiecze

Powodów do radości i dumy mieliśmy w Kielcach jednak dużo więcej. Już w pierwszym dniu pokazaliśmy bowiem nasze nowe, bardziej dynamiczne logo, odświeżone z okazji 25-lecia istnienia firmy.

Nowy znak Kadimexu był inspirowany charakterystycznym płomieniem, będącym symbolem marki od początku istnienia. Płomień uzupełnia znany już slogan “wszystko dla straży”

Przy tak wyjątkowej okazji nie mogło zabraknąć też okolicznościowego tortu.

Kadimex to Wy!

Dziękujemy wszystkim, którzy byli z nami w Kielcach – zarówno naszym dostawcom, jak i wszystkim zwiedzającym. Największe podziękowania składamy jednak na ręce strażaków oraz przedstawicieli pozostałych jednostek, które korzystają z naszego sprzętu. Jesteśmy dumni, że pośrednio możemy wspierać Was podczas gaszenia pożarów, obsługi zdarzeń drogowych, usuwania skutków nawałnic czy podczas akcji ratunkowych. Dziękujemy za Wasz trud i zaufanie, jakim nas obdarzacie.

Do zobaczenia na kolejnej edycji targów!

Fotorelacja