Montaż latarki na hełmie PAB Dragon HT05 jest bardzo prosty! Poniżej przedstawiamy instrukcję tekstową, graficzną oraz filmową.

1. Rozpakuj latarkę – Upewnij się, że wszystkie elementy są na miejscu i nie ma żadnych widocznych uszkodzeń.

2. Odepnij zaczep mocujący latarkę do hełmu – Uważnie to zrób, aby nie uszkodzić żadnej części latarki lub zaczepu.

3. Odkręć śruby mocujące pokrywę baterii – Użyj odpowiedniego narzędzia, aby to zrobić, i bądź ostrożny, aby nie zgubić śrub. Zamontuj baterie (3xAAA – małe paluszki) – Upewnij się, że baterie są nowe i że umieszczasz je we właściwym kierunku. Skręć ponownie latarkę umieszczając zaczep mocujący na swoim miejscu – Podczas skręcania latarki upewnij się, że zaczep jest prawidłowo umieszczony i dobrze przymocowany.

4. Sprawdź, czy latarka się włącza – Naciśnij przycisk włączania i upewnij się, że latarka świeci jasno i stabilnie. Sprawdź wszystkie tryby świecenia wciskając pojedynczo przycisk. Aby wyłączyć latarkę przytrzymaj przycisk przez 3 sekundy.

5. Przyłóż latarkę do hełmu i sprawdź, czy ściśle przylega ona do skorupy – Latarka powinna być dobrze dopasowana do hełmu, nie powinna się ruszać ani przesuwać.

7. Odtłuść miejsce, w którym przylegać będzie mocowanie latarki – Możesz użyć alkoholu izopropylowego lub innego bezpiecznego dla plastiku środka do odtłuszczenia.

7. Odklej taśmę od mocowania i przytwierdź latarkę do hełmu zaczynając od czoła. Mocno dociśnij! – Bądź pewien, że taśma jest dobrze przyklejona i nie ma pomiędzy nią a hełmem żadnych pustych przestrzeni.

WAŻNE!

Klej uzyska swoje pełne właściwości po 24 godzinach – Nie używaj hełmu z latarką przez ten czas. Dopiero wtedy zalecamy używanie hełmu wraz z latarką podczas akcji! – Po upływie 24 godzin, twój hełm z latarką jest gotowy do użycia!

Instrukcja w formie wideo.