• skladany-zbiornik-o-duzej-objetosci

  Składany zbiornik o dużej objętości

  1.00 

  Zbiornik służy do gromadzenia wody użytkowej lub jako studzienka na substancje niebezpieczne. Dzięki szybkiemu rozkładaniu i niskiej masie nadaje się np. do gaszenia pożarów z helikoptera za pomocą wiadra bambi, albo przepompowywania w trudno dostępnych miejscach.

 • zbiornik-skladany-samonosny

  Zbiornik składany samonośny

  1.00 

  Zbiornik służy do gromadzenia wody użytkowej lub jako studzienka na substancje niebezpieczne. Szybki montaż i niska masa pozwalają używać go do przepompowywania wyciekających substancji przy awariach, albo jako rezerwuar wody w trudno dostępnych miejscach, na przykład w trakcie gaszenia pożarów lub wszędzie tam, gdzie brak ujęcia wody. Najpopularniejsze są sześciokątne zbiorniki o pojemności 1000 i 2000 litrów.

 • SDC_05_8

  Wózek posypowy SDC 05

  1.00 

  Wózek posypowy SDC przeznaczony jest do użycia wszędzie tam, gdzie istnieje potrzeba zastosowania sypkiego sorbentu do likwidacji niepożądanego lub niebezpiecznego wycieku cieczy (np. produktów ropopochodnych, ciekłych substancji chemicznych). Do wszystkich standardowych rodzajów sorbentu (w tym materiałów lekkich i włóknistych). Cała obudowa i wieko wykonane są z blachy. Dzięki temu konstrukcja jest sztywna, a sorbent chroniony przed deszczem.

 • skladany-wozek-posypowy-sdc

  Składany wózek posypowy SDC 03

  1.00 

  Składany wózek posypowy SDC przeznaczony jest do użycia wszędzie tam, gdzie istnieje potrzeba zastosowania sypkiego sorbentu do likwidacji niepożądanego lub niebezpiecznego wycieku cieczy (np. produktów ropopochodnych, ciekłych substancji chemicznych). Do wszystkich standardowych rodzajów sorbentu (w tym materiałów lekkich i włóknistych).

 • listwa-elewacyjna

  Listwa elewacyjna

  1.00 

  Modułowy system odprowadzania cieczy przy czyszczeniu i konserwacji powierzchni pionowych. Używany przy rekonstrukcji i czyszczeniu elewacji, ochronie zabytków, naprawach i sprzątaniu wnętrz.Zapobiega zanieczyszczeniu środowiska, jest odporna na działanie substancji chemicznych. Aplikacja bez naruszenia muru, nie są wymagane żadne otwory.

 • skladana-wanna-et-large

  Składana wielkoformatowa wanna wychwytowa ET LARGE

  1.00 

  Specjalne składane zbiorniki są przeznaczone do przenośnego użycia w razie potrzeby zabezpieczenia przed wyciekiem substancji niebezpiecznych i ich wniknięciem w glebę lub do wody, a także do innych zastosowań, mających na celu ochronę środowiska naturalnego. Odpowiednie są np. do zapobiegania wyciekowi produktów naftowych podczas prac naprawczych i czyszczenia pojazdów i urządzeń, przepompowywania paliwa, odkażania i mycia wszystkich typów pojazdów itp.

 • skladany-zbiornik-et-cargo

  Składany zbiornik wielofunkcyjny ET CARGO i CARGO LITE

  1.00 

  Zbiorniki wielofunkcyjne Cargo (czerwony) i Cargo Lite (niebieski) służą do ochrony ekologicznej i ratowania środowiska naturalnego, mienia i osób przed skażeniem. Wersja Cargo Lite została opracowana specjalnie do aplikacji w przemyśle i transporcie. Jej podstawową własnością jest możliwość złożenia zbiornika wokół europalety i optymalna obsługa przy pomocy wózka widłowego na palecie. Kompaktowy produkt gotowy do operatywnego zastosowania może służyć jako prewencyjny zbiornik bezpieczeństwa lub skuteczny środek awaryjny, który dzięki temu, że jest składany, znajduje się zawsze pod ręką. Z opakowania o minimalnych rozmiarach w ciągu kilku sekund powstanie zbiornik na 210/300 litrów cieczy (bez względu na włożoną paletę).

 • skladana-wielofunkcyjna-wanna-et

  Składana wielofunkcyjna wanna ET

  1.00 

  Składana wanna wychwytowa przeznaczona jest do ochrony osób i rzeczy w przypadku niepożądanego wycieku wody, substancji ropopochodnych i chemicznych. Jej zaletą w odróżnieniu do plastikowych lub metalowych wanien jest możliwość formowania wokół przeszkody. Do manewrowania nią służą stalowe liny pokryte PCV, na obydwu końcach zakończone karabinkiem bezpieczeństwa o maksymalnej nośności do 200 kg. Każdy produkt zawiera zintegrowany wskaźnik poziomu, umożliwiający określenie orientacyjnej ilości wychwyconej substancji. Jako wyposażenie dodatkowe oferujemy również wysoce odporną wkładkę i specjalną podkładkę pod dno wanny. Oba akcesoria znacząco przedłużają żywotność wanny.

 • magnetyczna-zatyczka-kanalizacyjna-mdc

  Magnetyczna zatyczka kanalizacyjna MDC

  1.00 

  Łatwy, lekki, kompaktowy środek wielokrotnego użytku do doraźnej ochrony wpustów kanalizacyjnych w przypadku wycieku substancji niebezpiecznych i groźby katastrofy ekologicznej.

  Folia magnetyczna jest przyczepna do wszystkich powierzchni ze stali oraz stali zlewnej oczyszczonych z zabrudzeń mechanicznych. Wysoką skuteczność osiąga na równych i gładkich powierzchniach (hale przemysłowe, ulice itp.), a obniżają ją warunki, kiedy wpust kanalizacyjny nie znajduje się na tym samym poziomie co otaczająca go powierzchnia („zapadnięty“ wpust, nierównomierna wysokość lub mechaniczne uszkodzenie powierzchni bezpośrednio otaczającej wpust). Skuteczność MDC jest wyższa przy większej głębokości zatrzymywanej cieczy, kiedy pod wpływem ciśnienia hydrostatycznego i specyficznych własności materiału, z którego wykonana jest zatyczka, dochodzi do lepszego uszczelnienia również w przypadku dużych nierówności powierzchni.

 • skladana-mata-wchlaniajaca

  Składana mata wchłaniająca z wymienną wkładką absorpcyjną

  1.00 

  Składana mata wchłaniająca z wymienną wkładką absorpcyjną to idealne, proste rozwiązanie przy drobnych wyciekach wody, substancji ropopochodnych i niebezpiecznych. Matę z wymienną wkładką absorpcyjną można wykorzystać np. przy montażu części zanieczyszczonych olejem, w laboratoriach chemicznych, u kapiących rurociągów lub przewodów hydraulicznych, przy awariach maszyn i pojazdów.

 • skladany-lejek-iff

  Składany lejek IFF

  1.00 

  Składany lejek IFF służy jako lejek wychwytowy do przenośnego użycia w trudno dostępnych miejscach, można zawiesić go również na pękniętym rurociągu. Jest przenośny, kompaktowy, lekki i może być przymocowany do składanej konstrukcji nośnej. Jest  odporny na płyny techniczne, chemikalia i wszelkie produkty naftowe takie jak olej opałowy, olej napędowy, oleje hydrauliczne, benzynę i inne.