• binary commentbinary comment

  Pokrowiec na butlę kompozytową

  107.01 

  Pokrowiec na butlę kompozytową wykonany z materiału Plavitex Multi o gramaturze 540 g/m2, który jest antystatyczny, trudnopalny, chemoochronny oraz wodochronny o podwyższonej widoczności zapinany na suwak. Na spodzie pokrowca i w bokach jest zastosowana pianka poliuretanowa — dzięki temu rozwiązaniu butla jest chroniona przed uszkodzeniami wynikającymi z uderzenia. Pokrowiec jednokolorowy w kolorze fluorescencyjnym żółty lub pomarańczowy. Na życzenie możliwość wykonania napisu z nazwą jednostki oraz pokrowca dwukolorowego — cena ustalana indywidualnie.

   

 • _G8A8832

  Rozdzielacz kulowy C/DDD

  0.00 

  Mały rozdzielacz kulowy pozwalający na rozdzielenie linii gaśniczej 52 na 3 linie 25. Polecany do pożarów traw i lasów.

 • 211491

  Urządzenie do łamania lub wyciągania wkładek GLOCK (tzw. Dzwon)

  892.43 

  Zieh-Fix GLOCK tzw. Dzwon, pomaga przy otwieraniu drzwi i staje się coraz bardziej popularny w straży pożarnej oraz służbach ratowniczych. Powodem tego jest bezpieczna i prosta obsługa: za pomocą dzwonu siła ciągnąca jest przykładana osiowo do śruby ciągnącej co zdecydowanie zmniejsza ryzyko zerwania. Co więcej, wystarczy dokręcić tylko jedną śrubę. Oryginalny dzwon Pull-Fix produkcji niemieckiej jest wyjątkowo solidnie obrobiony.

 • _G8A8783

  Zawór liniowy 25

  0.00 

  Zawór liniowy kulowy zakończony obustronnie nasadami STORZ 25. Pozwala na zamknięcie przepływu wody w linii gaśniczej bez konieczności zamykania na rozdzielaczu lub autopompie. Pozwala tym samym na szybkie przedłużenie linii gaśniczej. Zalecany przy pożarach traw i lasów do zamocowania na końcu linii gaśniczej przed prądownicą.

 • g8a5797g8a5738

  Zestaw Rapid Entry

  1,979.89 

  Na podstawie potrzeb i sugestii zgłaszanych przez uczestników szkoleń z siłowego otwierania drzwi organizowanego przez FireTrap.pl stworzyliśmy zestaw najbardziej przydatnych narzędzi do wyłamywania zamków! W zestawie znajdziesz wszystko, czego będziesz potrzebował podczas działań związanych z otwarciem drzwi. Wiemy, jak ważne jest mieć wolne ręce, dlatego też zestaw zapakowany jest w estetyczny i praktyczny pokrowiec z paskiem na ramię.

  Zgodnie z rekomendację KG PSP zestaw nie zawiera wytrychów! Narzędzia, które znajdują się w zestawie, pozostawiają wyraźne ślady ingerencji we wkładkę i są dopuszczone do użytkowania przez jednostki ochrony przeciwpożarowej. 

  Zgodnie z obowiązującymi przepisami, sprzedaż zestawu możliwa jedynie dla jednostek PSP oraz OSP.

 • jagatex

  Kamizelka odblaskowa

  Najwyższej jakości kamizelka odblaskowa ze standardowymi taśmami odblaskowymi 3M lub taśmami pryzmatycznymi.

  Standardowo kamizelka ma nadruk STRAŻ na lewej piersi oraz na plecach.

 • waz_ssawny_kadimex_f

  Wąż ssawny PCV Kadimex

  1.00 

  Węże przeznaczone do zasysania wody zasilającej samochód pożarniczy lub motopompę. Węże służące do przesyłania cieczy (kwasów, zasad, soli), ciał sypkich, szlamów. Temperatura stosowania od -20 do +60 stopni Celsjusza. Są odporne na zginanie, wytrzymują bez deformacji podciśnienie 86,6 kPa, w ciągu 10 minut w temperaturze 20 stopni Celsjusza.

  Stosowane średnice: 75 i 110 mm.

  Świadectwo dopuszczenia CNBOP (dla długości 1,6m i 2,5m)

 • Pas-strażacki-Kadimex-450×300

  Pas strażacki Kadimex

  1.00 

  Pas wykonany jest z taśmy stylonowej wzmocnionej skórą, z klamrą i uchwytem.

  Szerokość: 80 mm.

  Dopuszczalne obciążenie statyczne 14 kN.

 • linka-do-linii-ssawnej

  Linka do linii ssawnej 10/20 m

  1.00 

  Linka poliamidowa zakończona z jednej strony pętlą, na której zamocowany został zatrzaśnik owalny. Na drugim końcu linki założona została rurka termokurczliwa chroniąca linkę przed rozplataniem.