• Szelki-bezpieczeństwa-S-05-450×337

  Szelki bezpieczeństwa S-05

  1.00 

  Szelki S-5 wykonane są z taśmy poliamidowej o szerokości 45 mm. w kolorach żółtym i czerwonym, z grzbietową klamrą zaczepową, przedni punkt zaczepowy i pełną regulacją pasów udowych i barkowych, Szelki S-5 są wyposażone w pas biodrowy służący do pracy w podparciu. Do klamer pasa biodrowego można zamocować urządzenie do ustalania pozycji np. DSR 125.

 • zapora-przeciwpowodziowa-10-m-z-rekawem-wew-23-m-poliester

  Zapora przeciwpowodziowa 10 m z rękawem wew. 23 m (poliester)

  1.00 

  Zapora przeznaczona jest do budowania wałów przeciwpowodziowych lub ich podwyższania. Składa się z dwóch rękawów. Wewnętrzny rękaw wypełnia się wodą. Zewnętrzny stanowi jego powłokę. Zaletami systemu jest niewielki ciężar, łatwość przemieszczania, składowania i instalacji. Zapory pakowane są po trzy sztuki w komplecie łącznie z opaskami zamykającymi.

 • Zapora_przeciwpowodziowa_01

  Zapora przeciwpowodziowa 2,5M i 5M

  1.00 

  Wykonane są z wzmocnionej gumowanej dwustronnie tkaniny poliestrowej. Dzięki temu zapora jest szczególnie odporna na długotrwałe oddziaływanie wody, powietrza oraz promieniowania UV. Dzięki użyciu właściwych materiałów, zapora jest elementem wielokrotnego użytku. Wyposażone są w przyłącza C-52 pozwalające na napełnianie ich bezpośrednio za pomocą węży strażackich. Zapora przeciwpowodziowa przeznaczona jest do wykonywania wałów przeciwpowodziowych lub ich podwyższania. Jej konstrukcja pozwala na łączenie pojedynczych modułów na dowolną długość za pomocą systemu klamer po obu stronach zapory i uszczelnienie ich za pomocą fartucha.

 • zapora-przeciwpowodziowa-10m-i-20m-2

  Zapora przeciwpowodziowa 10m i 20m

  1.00 

  Zapory mają formę zamkniętego zbiornika na wodę. Wykonane są z wzmocnionej, dwustronnie gumowanej tkaniny poliestrowej. Dzięki temu są szczególnie odporne na długotrwałe oddziaływanie wody, powietrza oraz promieniowania UV. Użyte materiały sprawiają, że zapora jest produktem wielokrotnego użytku. Przeznaczona jest do budowania wałów przeciwpowodziowych lub ich podwyższania. System pasków i łączników pozwala na łączenie rękawów w różne konfiguracje i długości. Do napełnienia zapory wykorzystujemy węże tłoczne wyposażone w nasady C 75. Zaporę można napełniać wodą z hydrantu, wozu strażackiego lub wykorzystać wodę powodziową z zastosowaniem różnego rodzaju pomp. Zapora wyposażona jest również w otwory umożliwiające konserwację i dekontaminację po użyciu.

 • parawan-ochronny-gt-020

  Parawan ochronny GT 020

  1.00 

  Parawan ochronny GT 020 jest urządzeniem do oznakowania terenu akcji. Służy do osłony miejsc wypadku, chroniąc tym samym prywatność osób rannych i zabitych. Cechuje go szybkie i łatwe rozkładanie.

 • wodery

  Wodery

  1.00 

  Buty wędkarskie – wodery przeznaczone do użytkowania na otwartej przestrzeni w warunkach wymagających ochrony nóg przed działaniem wody i wilgoci np. dla wędkarzy. Wyposażone są w elementy do przypinania cholew do paska. – zmiana

   
 • Kombinezon-kwaso-ługo-odporny-2

  Kombinezon kwaso-ługo odporny

  1.00 

  Ubranie przeznaczone jest do pracy w środowisku chemicznie agresywnym, dla pracowników narażonych na działanie kwasów i ługów. Ubranie może być również stosowane jako ochrona przed zamoczeniem wodą, ściekami przemysłowymi o odczynie kwaśnym lub zasadowym oraz roztworami soli.

 • kombinezon-gazoszczelny-goo-ms

  Kombinezon gazoszczelny

  1.00 

  Kombinezon gazoszczelny służy do ochrony przed działaniem szkodliwych substancji chemicznych w postaci gazów, oparów cieczy, aerozoli i pyłów oraz umożliwia pracę w atmosferze o podwyższonym stężeniu substancji toksycznych lub zubożonej w tlen. Może być użytkowany w zakresie temperatur od – 30oC do + 60oC. Kombinezon gazoszczelny jest jednoczęściowym ubraniem, z kapturem i doszytym plecakiem. Do kombinezonu ratownik wchodzi w hełmie, z nałożonym aparatem powietrznym i maską. W kapturze wklejona jest szyba panoramiczna zapewniająca ratownikowi dobrą widoczność.

 • PNEUMATYCZNE-SANIE-RATOWNICZE

  Pneumatyczne sanie ratownicze wodno-lodowe

  1.00 

  Pneumatyczne sanie ratownicze wykonane są z niezwykle trwałej i odpornej na uszkodzenia tkaniny pokrytej warstwą hypalonu co daje bardzo wysoką odporność na ścieranie i przebicia na przykład w zetknięciu z szorstką powierzchnią lodu. Dzięki temu użytkownicy sprzętu mogą być przekonani o jego niezawodności i wysokiej wytrzymałości. Dodatkowe pasy o wysokiej gładkości umieszczone na spodzie każdego z podłużnych elementów sprawiają, że sprzęt łatwo przesuwa się po powierzchni lodu ułatwiając szybsze dotarcie do poszkodowanego. Elastyczna dętka ugina się w sposób kontrolowany dzięki czemu konstrukcja przemieszcza się równomiernie po powierzchni lodu bez względu na napotkane nierówności.