• obrazek_228

  Prądownica 25 z regulacją strumienia

  0.00 

  Prosta prądownica wykonana z tworzywa pozwalająca na zmianę strumienia prądu wody pomiędzy zwartym a rozproszonym lub jego całkowitego zamknięcia poprzez obrót głowicą. Zakończona aluminiową nasadą 25. Idealna do dogaszania i przelewania pogorzeliska na obszarach leśnych.

 • obrazek_229

  Prądownica TAJFUN 25 TURBO

  0.00 

  Prądownica Tajfun, przeznaczona i polecana do pożarów traw i lasów, lekka i prosta konstrukcja zapewnia bezproblemowe działanie. Regulacja strumienia wody za pomocą obrotowej głowice pokrytej guma, wyposażona w zawór kulowy umożliwiający zamknięcie przepływu w dowolnym momencie.

 • smok_ssawny_ph_2400

  Smok ssawny do motopompy PH2400

  0.00 

  Specjalny smok ssawny 110 nie posiadający klapy, dedykowany do motopompy szlamowej PH2400. Jego konstrukcja zapobiega przedostawaniu się zanieczyszczeń do pompy. Cedzak ma kształt cylindryczny. Wyposażony jest w wylot z gwintem 4 cale i nasadę STORZ 110. Otwory do wlotu wody znajdują się tylko na obwodzie sitka, natomiast jego dno jest wykonane z litego materiału. Filtr ssawny wykonany jest z blachy ocynkowanej.

  Smok nie posiada świadectwa dopuszczenia CNBOP-PIB.

 • PH2400b

  Motopompa PH 2400

  12,168.99 

  Jedyna taka na rynku motopompa szlamowa o maksymalnej wydajności, aż 2400 l/min. Potrafiąca przetłoczyć zanieczyszczenia nawet o średnic 33 mm. Maksymalna głębokość podnoszenia to ok 34 metry. Motopompa wyposażona w rolki oraz uchwyt do transportu.

 • Posejdon_mały

  Motopompa pływająca Posejdon II HD

  3,940.07 

  Motopompa pływająca o wydajności max. 1202 l/min z silnikiem HONDA GXV 160 o mocy 3,2 kW. Samozasysająca, z możliwością pracy na sucho. Niska waga gwarantuje wygodę użycia oraz łatwy transport. Posiada ergonomiczny i nowocześnie wyglądający pływak wypełniony warstwą pianki poliuretanowej, co zapewnia dobrą pływalność, również w przypadku uszkodzenia mechanicznego (przebicia) powłoki zewnętrznej. Posejdon II HD może pompować wodę o wysokim stopniu zanieczyszczenia – cząstki stałe do 10 mm średnicy. Wlot ssawny wyposażono w sito o wielkości 10×10 mm. Motopompa wyposażona w urządzenie sterujące obrotami silnika w łatwo dostępnym miejscu oraz 4 uchwyty do przenoszenia. Pasuje do typowych mocowań na motopompy pływające na samochodach pożarniczych. Istnieje również możliwość zamówienia motopompy Posejdon II HD z dodatkowym zbiornikiem (Motopompa Posejdon II HD PLUS).

 • PH_VP_450_3

  Turbowentylator Pavliš a Hartmann PH VP 450

  3,700.00 

  Turbowentylator wyróżnia się małymi wymiarami i małym ciężarem uzyskując jednocześnie dużą wydajność tłoczonego powietrza. Jest także łatwy do przenoszenia. Urządzenie posiada zintegrowane urządzenie do produkcji mgły wodnej.

 • Turbowentylator Pavliš a Hartmann PH VP 600

  Turbowentylator Pavliš a Hartmann PH VP 600

  5,000.00 

  Turbowentylator wyróżnia się małymi wymiarami i małym ciężarem uzyskując jednocześnie dużą wydajność tłoczonego powietrza. Jest także łatwy do przenoszenia. Urządzenie posiada zintegrowane urządzenie do produkcji mgły wodnej.

 • Adapter_do_piany_2

  Adapter do piany do wentylatora PH VP 450

  1,125.67 

  Adapter służy do wytwarzania piany z wodnego roztworu środka pianotwórczego. Montowany jest na wentylatorze, a spienianie wodnego roztworu środka pianotwórczego następuje na specjalnej siatkowej tkaninie pod wpływem przepływu powietrza przez wentylator.

  Środek pianotwórczy powinien być dozowany z osobnego zasysacza liniowego o przepływie 200 l/min. Zasysacz nie jest częścią urządzenia.

   

 • Poseidon 1200 BS 03

  Motopompa pływająca Posejdon II BS

  3,808.21 

  Motopompa pływająca o wydajności max. 1206 l/min z silnikiem Briggs&Stratton seria 850 o mocy 4,1 kW.  Samozasysająca, z możliwością pracy na sucho. Niska waga gwarantuje wygodę użycia oraz łatwy transport. Posiada ergonomiczny i nowocześnie wyglądający pływak wypełniony warstwą pianki poliuretanowej, co zapewnia dobrą pływalność, również w przypadku uszkodzenia mechanicznego (przebicia) powłoki zewnętrznej. Posejdon II BS może pompować wodę o wysokim stopniu zanieczyszczenia – cząstki stałe do 10 mm średnicy. Wlot ssawny wyposażono w sito o wielkości 10×10 mm. Motopompa wyposażona w urządzenie sterujące obrotami silnika w łatwo dostępnym miejscu oraz 4 uchwyty do przenoszenia. Motopompa POSEJDON II BS posiada powiększony zbiornik paliwa do 4,9 l, co pozwala na ponad 3 godziny ciągłej pracy bez konieczności dolewania paliwa. Pasuje do typowych mocowań na motopompy pływające na samochodach pożarniczych. Jedyna na rynku motopompa pływająca z dodatkowym zbiornikiem paliwa ze Świadectwem dopuszczenia CNBOP – PIB.

 • Rozdelovac PH Sport Special www

  Rozdzielacz sportowy PH Sport Special

  1.00 

  Specjalnie przygotowany do zawodów sportowych rozdzielacz kulowy 75/52-75-52. Waga tego rozdzielacza została obniżona o 0,5 kg. Korpus oraz flansze wykonane ze specjalnego lekkiego stopu magnezu. Rozdzielacz wyposażony jest w zawory kulowe do otwierania/zamykania przepływu wody, wykonane ze stali. Rozdzielacz z nasadami kutymi.

 • 13

  Rozdzielacz sportowy PH Sport

  1.00 

  Specjalnie przygotowany do zawodów sportowych rozdzielacz kulowy 75/52-75-52. Główną zaletą jest niezwykła lekkość pracy zaworów oraz niska masa rozdzielacza.

 • pozarni_zebrik

  Drabina hakowa PH

  Boczne  części  drabiny  wykonane  są  z  lekkiego  stopu aluminium.    Drabina  posiada  10 szczebli z bukowego drewna, dwa szczeble z lekkiego stopu aluminium i jeden szczebel kończący.  Wszystkie  materiały  zostały  dobrane  z  uwzględnieniem maksymalnych  obciążeń,  którymi  może  być  poddana  drabina  podczas  jej użytkowania. Hak jest przymocowany do 10 i 12 szczebla.Hak wykonany w dwóch wersjach: duraluminium lub tytan.

  PRODUKT WYCOFANY Z OFERTY!

 • Požární proudnice PH-Sport www

  Prądownica sportowa gwintowana PH Sport

  1.00 

  Idealna  prądownica  na  pożarnicze  zawody sportowe.  Wykonana  z  lekkich  materiałów. Dzięki  specjalnej  konstrukcji  i  wykonaniu   prądownica zapewnia bardzo silny zwarty strumień wody zapewniający daleki zasięg rzutu. Występuje w dwóch kolorach czerwonym i niebieskim.

 • Fire-gold-3

  Wąż tłoczny sportowy PH Action Fire Gold

  Specjalnie przygotowany czeski wąż tłoczny do sportu pożarniczego, z  wewnętrzną  wkładką  gumową.    Zaprojektowany  jest  tak  aby maksymalnie  zredukować  straty  ciśnienia  przy  podawaniu  wody.   Żółty  luminescencyjny  kolor  zapewnia  wysoką  widoczność. Można  go  rozpoznać  po  niebiesko  czerwonym  wewnętrznym  pasku.

 • 1

  Smok ssawny z zaworem klapowym

  1.00 

  Niezwykle lekki smok ssawny z zaworem klapowym stworzony z myślą o zawodach sportowych, Konstrukcja smoka sprawia, że dużo szybciej montuje się go na zakończeniu linii ssawnej.