• defibrylator-szkoleniowy-philips-heartstart-hs1

  Defibrylator szkoleniowy PHILIPS HeartStart HS1

  1.00 

  Jest to wersja szkoleniowa najczęściej kupowanego defibrylatora na świecie, dzięki któremu szkolenie prowadzone może być na identycznym sprzęcie jak podczas prawdziwej akcji ratunkowej. Defibrylator szkoleniowy symuluje działanie defibrylatora w rzeczywistej sytuacji zatrzymania krążenia. Wyraźne, stanowcze polecenia głosowe i wstępnie skonfigurowane scenariusze ratownicze sprawiają, że szkolenie jest łatwiejsze i pożyteczniejsze.

 • defibrylator-philips-heartstart

  Defibrylator PHILIPS HeartStart model FRx

  1.00 

  Prosty w obsłudze – AED PHILIPS HeartStart FRx dysponuje funkcją interaktywnej pomocy w RKO. Obsługę aparatu ułatwiają czytelne ikony ekranowe oraz spokojne i wyraźne polecenia głosowe. Trwały – Zaprojektowany z myślą o użytkowaniu nawet w najbardziej ekstremalnych warunkach. AED PHILIPS HeartStart FRx zbudowano tak, aby przewyższał rygorystyczne wymagania testowe: polewanie wodą – IP55, obciążenie do 225 kg i upadek na beton z wysokości jednego metra

 • defibrylator-philips-heartstart-model-hs1

  Defibrylator PHILIPS HeartStart model HS1

  1.00 

  Model OnSite (HS1) jest defibrylatorem AED przeznaczonym dla biurowców, szkół, instytucji kulturalnych oraz wszystkich innych miejsc gdzie pojawiają się ludzie.