• wytwornico prądownica

  Wytwornico – prądownica typu COMBI

  1,764.47 1,989.03 

  Wytwornico – prądownica typu Combi  to połączenie dwóch urządzeń w jednym (prądownica pianowa i wytwornica pianowa). Urządzenie służy do wytwarzana piany ciężkiej (prądownica pianowa) lub piany średniej (wytwornica pianowa) w zależności od ustawienia dźwigni bez przerywania podawania piany. Rura wylotowa wykonana jest ze stali szlachetnej z zabezpieczeniem gumowym oraz rączka wykonana z plastiku. Wytwornico – prądownica wyposażona jest w zawór odcinający oraz manometr. Wydajność 200 l/min lub 400 l/min przy 5 bar. Urządzenie jest zgodne z normą EN 16712-3.

 • _MG_0022

  Prądownica wodna TURBOMATIC

  1.00 

  Prądownica Turbomatic to jedna z najpopularniejszych na rynku prądownic typu TURBO. Jej główną zaletą jest możliwość regulacji zarówno kąta bryłowego podawanego prądu wody, jak i wydajności prądownicy. Na prądownicę można założyć opcjonalną nakładkę do podawania piany gaśniczej, dzięki której uzyskujemy prądownicę pianową do piany ciężkiej klasy S-2 (PP-2). Prądownica posiada regulację wydajności w zakresie 100-200-300-400 l/min oraz funkcję płukania, co pozwala dopasować optymalne parametry prądownicy.

   

 • zasysacze-liniowe-pohorje

  Zasysacze liniowe JMW Fire

  1.00 

  Zasysacze liniowe służące do zasysania koncentratu środka pianotwórczego o odpowiednim stężeniu.

 • stojaki-hydrantowe-pohorje

  Stojaki hydrantowe JMW Fire

  1.00 

  Stojak hydrantowy montowany w studzience do pobory wody gaśniczej lub pitnej.

 • wytwornice-pianowe-pohorje

  Wytwornice pianowe JMW Fire

  1.00 

  Wytwornice piany średniej produkcji JMW Fire.

 • wysysacz-uniwersalny-injektor

  Wysysacz uniwersalny (injektor)

  1.00 

  Wysysacz którego zadaniem jest wypompowywanie wody z miejsc trudno dostępnych.

 • Lanca_gaśnicza

  Lanca gaśnicza

  1.00 

  Lance gaśnicze przeznaczone są do gaszenia pożarów w miejscach trudnodostępnych. Rura wypływowa wykonana z metalu umożliwia gaszenie ognia zarodku np. hałdy górnicze, miał, torfowiska. Niezastąpione w gaszeniu pożarów stogów siana. Lance wyposażone są w boczne uchwyty pozwalające na wbicie w hałdę. Zakres działania lancy: 360°.
  Lance wykonane są ze stali, nasady i uchwyty ze stopu aluminium.