• Najsnica_Streamlight_Portable_Scene_Light_II_10000_lm_1

  Najśnica Streamlight Portable Scene Light II, 10000 lm

  4,721.91 

  Portable Scene Light II wydajna i mocna najaśnica z możliwością składania w stos o natężeniu światła do 10 000 lumenów, jest wodoodporna i łatwa do uruchomienia. Wyposażone w głowicę obrotową 360°, która pozwala na dostarczenie światła wszędzie gdzie tylko potrzeba. Potrzebujesz jeszcze więcej światła do pracy? Masz możliwość zastosowania kilku lamp w konfiguracji „wieży oświetleniowej”. Bezprzewodowa i kompaktowa, nasza najaśnica kompletnie eliminuje ryzyko potknięcia się podczas pracy, tak częste przy oświetleniu przewodowym. Przenoszenie jej z miejsca na miejsce nie sprawia żadnych trudności. Produkuje mocny strumień świetlny.

 • latarka-katowa-survivor-iec-led-ex-atex-175lm

  Latarka SURVIVOR LED EX-ATEX ze skrócona głowicą

  1.00 

  SURVIVOR LED Ex-ATEX ze skróconą głowicą to najjaśniejsza ładowalna latarka kątowa w wykonaniu przeciwwybuchowym na świecie. Dzięki zastosowaniu najnowszej technologii LED latarka umożliwia pracę w trybach: wysokim, niskim, oraz pulsacyjnym – dodatkowo posiada tryb Moonlight, dający światło nieprzerwanie przez 20 dni. Generuje silne światło 175 lm / 41 000cd. Wyposażona jest w technologię Smoke Cutter®, która pozwala na użycie czarnej lub bursztynowej nakładki, które ułatwiają pracę zwiększając zasięg światła w dużym zadymieniu lub mgle.

  Latarka dostępna jest zarówno w wersji ładowalnej, jak i bateryjnej.

 • Szperacz-Streamlight-VULCAN-LED-ATEX

  Szperacz Streamlight VULCAN LED ATEX

  1.00 

  VULCAN LED ATEX to nowoczesny reflektor ładowalny w wykorzystujący najnowsze rozwiązania technologiczne w dziedzinie oświetlenia profesjonalnego. Zastosowane źródło światła C4 LED pozwala na długi czas świecenia do 7,5 godziny. Nowy VULCAN LED ATEX przystosowany jest do stref zagrożonych wybuchem (strefa 2 – gaz, strefa 22 – pył). Niewielka waga wynosząca zaledwie 875 gram pozwala na komfortowe użytkowanie reflektora.

 • Najaśnica_Streamlight_Litebox

  Najaśnica Streamlight Litebox

  1.00 

  Przenośny system oświetleniowy to najnowszy produkt dedykowany do oświetlenia miejsc akcji ratowniczych lub prac terenowych.

  Lampa wykorzystuje 6 diod LED o dużej mocy z możliwością regulacji strumienia świetlnego. Możemy otrzymać szerokie pole światła do oświetlenia dużego obszaru działań lub skupioną intensywną wiązkę światła, pozwalająca dotrzeć do wąskich przestrzeni podczas poszukiwań. Najaśnica posiada trzy tryby pracy, teleskopowy maszt, który można rozwinąć do wysokości 183 cm oraz obrotową głowicę. Ta kompaktowa lampa waży 11,3 kg, dzięki czemu jest wystarczająco ciężka, żeby uzyskać odpowiednią stabilizację pracy oraz na tyle lekka, żeby łatwo ją przenosić. Czas potrzebny do rozłożenia i uruchomienia lampy to mniej niż 30 sekund. Urządzenie może być zasilane z wbudowanego, ładowalnego akumulatora lub bezpośrednio z zewnętrznego źródła 12V DC.

 • latarka-katowa-survivor-led-ze-skrocona-glowica

  Latarka kątowa Streamlight SURVIVOR LED ze skróconą głowicą

  1.00 

  Survivor LED to bezpieczna, lekka ręczna latarka kątowa. Latarka posiada skróconą głowicę, by zapobiec zagrożeniom związanym z jej użytkowaniem (dzięki temu trudniej nią zaczepić) oraz ulepszony klips do przyczepienia latarki do munduru. Duży przycisk zapewnia komfortowe użytkowanie nawet w rękawicach. Technologia Smoke Cutter® pozwala na użycie czarnej lub bursztynowej nakładki, by dostosować rodzaj światła do własnych potrzeb.

 • latarka-streamlight-propolymer-4aa-propolymax

  Latarka Streamlight PROPOLYMER 4AA PROPOLYMAX

  1.00 

  4AA Propolymax to nowa, wytrzymała latarka z serii PROPOLYMER, o silnym strumieniu światła. Programowalny włącznik TEN-TAP pozwala na wybór spośród 3 opcji trybów:

  1. wysoki / niski / strobo;

  2. wysoki;

  3. niski / wysoki.

  Wysokiej odporności, antystatyczne tworzywo, z którego wykonana jest obudowa latarki, odporne jest również na chemikalia i rozpuszczalniki. Latarka posiada IP67. Ergonomiczny kształt zapewnia dobry chwyt.

 • latarka-streamlight-propolymer-2aa-led

  Latarka Streamlight PROPOLYMER 2AA LED Ex-ATEX

  1.00 

  PROPOLYMER 2AA HAZ-LO – Wytrzymała, poręczna latarka w obudowie z wytrzymałego na uderzenia nylonu. Dodatkowo pokryta gumowym płaszczem główka odporna na wstrząsy i uderzenia. Zasilana 2 bateriami AA (R06). Latarka posiada nietłukące się soczewki z poliwęglanu z dodatkową warstwą odporną na zarysowania. Możliwy montaż latarki do hełmów strażackich, wersja zgodna z Ex-ATEX.