• Motopompa PH 2400

  9,355.50 

  Jedyna taka na rynku motopompa szlamowa o maksymalnej wydajności, aż 2400 l/min. Potrafiąca przetłoczyć zanieczyszczenia nawet o średnic 33 mm. Maksymalna głębokość podnoszenia to ok 34 metry. Motopompa wyposażona w rolki oraz uchwyt do transportu.

 • Motopompa pływająca Posejdon II HD

  3,940.07 

  Motopompa pływająca o wydajności max. 1202 l/min z silnikiem HONDA GXV 160 o mocy 3,2 kW. Samozasysająca, z możliwością pracy na sucho. Niska waga gwarantuje wygodę użycia oraz łatwy transport. Posiada ergonomiczny i nowocześnie wyglądający pływak wypełniony warstwą pianki poliuretanowej, co zapewnia dobrą pływalność, również w przypadku uszkodzenia mechanicznego (przebicia) powłoki zewnętrznej. Posejdon II HD może pompować wodę o wysokim stopniu zanieczyszczenia – cząstki stałe do 10 mm średnicy. Wlot ssawny wyposażono w sito o wielkości 10×10 mm. Motopompa wyposażona w urządzenie sterujące obrotami silnika w łatwo dostępnym miejscu oraz 4 uchwyty do przenoszenia. Pasuje do typowych mocowań na motopompy pływające na samochodach pożarniczych. Istnieje również możliwość zamówienia motopompy Posejdon II HD z dodatkowym zbiornikiem (Motopompa Posejdon II HD PLUS).

 • Turbowentylator Pavliš a Hartmann PH VP 450

  3,700.00 

  Turbowentylator wyróżnia się małymi wymiarami i małym ciężarem uzyskując jednocześnie dużą wydajność tłoczonego powietrza. Jest także łatwy do przenoszenia. Urządzenie posiada zintegrowane urządzenie do produkcji mgły wodnej.

 • Turbowentylator Pavliš a Hartmann PH VP 600

  5,000.00 

  Turbowentylator wyróżnia się małymi wymiarami i małym ciężarem uzyskując jednocześnie dużą wydajność tłoczonego powietrza. Jest także łatwy do przenoszenia. Urządzenie posiada zintegrowane urządzenie do produkcji mgły wodnej.

 • Adapter do piany do wentylatora PH VP 450

  1,125.67 

  Adapter służy do wytwarzania piany z wodnego roztworu środka pianotwórczego. Montowany jest na wentylatorze, a spienianie wodnego roztworu środka pianotwórczego następuje na specjalnej siatkowej tkaninie pod wpływem przepływu powietrza przez wentylator.

  Środek pianotwórczy powinien być dozowany z osobnego zasysacza liniowego o przepływie 200 l/min. Zasysacz nie jest częścią urządzenia.

   

 • Motopompa pływająca Posejdon II BS

  3,808.21 

  Motopompa pływająca o wydajności max. 1206 l/min z silnikiem Briggs&Stratton seria 850 o mocy 4,1 kW.  Samozasysająca, z możliwością pracy na sucho. Niska waga gwarantuje wygodę użycia oraz łatwy transport. Posiada ergonomiczny i nowocześnie wyglądający pływak wypełniony warstwą pianki poliuretanowej, co zapewnia dobrą pływalność, również w przypadku uszkodzenia mechanicznego (przebicia) powłoki zewnętrznej. Posejdon II BS może pompować wodę o wysokim stopniu zanieczyszczenia – cząstki stałe do 10 mm średnicy. Wlot ssawny wyposażono w sito o wielkości 10×10 mm. Motopompa wyposażona w urządzenie sterujące obrotami silnika w łatwo dostępnym miejscu oraz 4 uchwyty do przenoszenia. Motopompa POSEJDON II BS posiada powiększony zbiornik paliwa do 4,9 l, co pozwala na ponad 3 godziny ciągłej pracy bez konieczności dolewania paliwa. Pasuje do typowych mocowań na motopompy pływające na samochodach pożarniczych. Jedyna na rynku motopompa pływająca z dodatkowym zbiornikiem paliwa ze Świadectwem dopuszczenia CNBOP – PIB.

 • Rozdzielacz sportowy PH Sport Special

  1.00 

  Specjalnie przygotowany do zawodów sportowych rozdzielacz kulowy 75/52-75-52. Waga tego rozdzielacza została obniżona o 0,5 kg. Korpus oraz flansze wykonane ze specjalnego lekkiego stopu magnezu. Rozdzielacz wyposażony jest w zawory kulowe do otwierania/zamykania przepływu wody, wykonane ze stali. Rozdzielacz z nasadami kutymi.

 • Rozdzielacz sportowy PH Sport

  1.00 

  Specjalnie przygotowany do zawodów sportowych rozdzielacz kulowy 75/52-75-52. Główną zaletą jest niezwykła lekkość pracy zaworów oraz niska masa rozdzielacza.

 • Drabina hakowa PH

  1.00 

  Boczne  części  drabiny  wykonane  są  z  lekkiego  stopu aluminium.    Drabina  posiada  10 szczebli z bukowego drewna, dwa szczeble z lekkiego stopu aluminium i jeden szczebel kończący.  Wszystkie  materiały  zostały  dobrane  z  uwzględnieniem maksymalnych  obciążeń,  którymi  może  być  poddana  drabina  podczas  jej użytkowania. Hak jest przymocowany do 10 i 12 szczebla.Hak wykonany w dwóch wersjach: duraluminium lub tytan.

 • Prądownica sportowa gwintowana PH Sport

  1.00 

  Idealna  prądownica  na  pożarnicze  zawody sportowe.  Wykonana  z  lekkich  materiałów. Dzięki  specjalnej  konstrukcji  i  wykonaniu   prądownica zapewnia bardzo silny zwarty strumień wody zapewniający daleki zasięg rzutu. Występuje w dwóch kolorach czerwonym i niebieskim.

 • Wąż tłoczny sportowy PH Action Fire Gold

  Specjalnie przygotowany czeski wąż tłoczny do sportu pożarniczego, z  wewnętrzną  wkładką  gumową.    Zaprojektowany  jest  tak  aby maksymalnie  zredukować  straty  ciśnienia  przy  podawaniu  wody.   Żółty  luminescencyjny  kolor  zapewnia  wysoką  widoczność. Można  go  rozpoznać  po  niebiesko  czerwonym  wewnętrznym  pasku.

 • Smok ssawny PH Sport z zaworem motylkowym

  1.00 

  Smok ssawny PH Sport z zaworem motylkowym specjalnie zaprojektowany do zawodów pożarniczych. Niezwykle lekki, z konstrukcją, dzięki której dużo szybciej montuje się go na zakończeniu linii ssawnej.

 • Smok ssawny PH Sport z zaworem klapowym

  1.00 

  Smok ssawny PH Sport z zaworem klapowym specjalnie zaprojektowany do zawodów pożarniczych. Niezwykle lekki, z konstrukcją, dzięki której dużo szybciej montuje się go na zakończeniu linii ssawnej.

 • Smok ssawny z zaworem klapowym

  1.00 

  Niezwykle lekki smok ssawny z zaworem klapowym stworzony z myślą o zawodach sportowych, Konstrukcja smoka sprawia, że dużo szybciej montuje się go na zakończeniu linii ssawnej.

 • Smok ssawny z zaworem motylkowym

  1.00 

  Niezwykle lekki smok ssawny z zaworem motylkowym stworzony z myślą o zawodach sportowych, Konstrukcja smoka sprawia, że dużo szybciej montuje się go na zakończeniu linii ssawnej.