• Aparat oddechowy X-PRO

  1.00 

  Nowa generacja aparatów oddechowych o otwartym obiegu. Od ponad 50 lat FENZY SAS pracuje nad udoskonalaniem aparatów oddechowych i dostosowaniem ich do najcięższych warunków.  X-Pro to najnowszy produkt FENZY SAS, skonstruowany w oparciu o najnowsze technologie i zastosowanie wyposażenia stanowiącego najtrafniejsze połączenie wygody i niezawodności.

 • Aparat oddechowy AERIS typ II

  1.00 

  Fenzy Aeris Komfort Typ 2 to izolujący aparat oddechowy o otwartym obiegu produkcji firmy Honeywell Safety Products zgodny z wymogami normy EN 137, Typ 2. Jest to aparat wygodny, o wysokiej wydajności i trwałości zapewniający długotrwałą ochronne w najcięższych sytuacjach.

 • Aparat oddechowy MSA AirMaXX eXXtreme

  1.00 

  Aparat oddechowy AirMaXX jest nowoczesnym, wysoko rozwiniętym technologicznie  aparatem powietrznym działającym niezależnie od otaczającego powietrza. Wdychane powietrze jest dostarczane użytkownikowi z butli wypełnionej sprężonym powietrzem poprzez reduktor, automat oddechowy i maskę. Powietrze wydychane odprowadzane jest bezpośrednio do otoczenia.

  MSA AirMaXX umożliwia przebywanie (wykonywanie czynności ratujących, ucieczkę)  w środowisku wypełnionym przez dym, szkodliwe opary, itp.  Reduktor o bardzo dużym wydatku powietrza, stabilny w pełnym zakresie ciśnienia butlowego z wbudowanym zaworem bezpieczeństwa wykonany jest w technologii jedno-wężowej alpha SingleLine (przewód wysokiego ciśnienia wewnątrz przewodu średniego ciśnienia).

 • Aparat oddechowy MSA AirMaXX

  1.00 

  Aparat oddechowy  AirMaXX  jest nowoczesnym, wysoko rozwiniętym technologicznie  aparatem powietrznym działającym niezależnie od otaczającego powietrza. Wdychane powietrze jest dostarczane użytkownikowi z butli wypełnionej sprężonym powietrzem poprzez reduktor, automat oddechowy i maskę. Powietrze wydychane odprowadzane jest bezpośrednio do otoczenia. MSA AirMaXX umożliwia przebywanie (wykonywanie czynności ratujących, ucieczkę)  w środowisku wypełnionym przez dym, szkodliwe opary, itp.

 • Aparat oddechowy MSA AirGO PRO

  1.00 

  Aparat oddechowy AirGo PRO jest nowoczesnym, zaawansowanym technologicznie aparatem powietrznym izolującym drogi oddechowe od otaczającego powietrza. Wdychane powietrze jest dostarczane użytkownikowi z butli wypełnionej sprężonym powietrzem poprzez reduktor, automat oddechowy i maskę. Powietrze wydychane odprowadzane jest bezpośrednio do otoczenia.