szelki-bezpieczenstwa-protekt-p-80
 • szelki-bezpieczenstwa-florian

  Szelki bezpieczeństwa “FLORIAN”

  1.00 

  Szelki przeznaczone dla straży pożarnej i innych służb ratowniczych. Przeznaczone do intensywnego użytkowania.

 • Szelki-bezpieczeństwa-S-05-450×337

  Szelki bezpieczeństwa S-05

  1.00 

  Szelki S-5 wykonane są z taśmy poliamidowej o szerokości 45 mm. w kolorach żółtym i czerwonym, z grzbietową klamrą zaczepową, przedni punkt zaczepowy i pełną regulacją pasów udowych i barkowych, Szelki S-5 są wyposażone w pas biodrowy służący do pracy w podparciu. Do klamer pasa biodrowego można zamocować urządzenie do ustalania pozycji np. DSR 125.

 • Szelki bezpieczeństwa P 05S

  Szelki bezpieczeństwa P 05s

  1.00 

  Szelki bezpieczeństwa wyposażone w tylną klamrę zaczepową oraz przedni punkt zaczepowy. Posiadają regulację pasów udowych i pasa piersiowego.  Pas do pracy w podparciu z bocznymi klamrami zaczepowymi oraz regulowany pas udowy i zaczepowy.

 • Szelki bezpieczeństwa P-70

  Szelki bezpieczeństwa P-70

  1.00 

  Szelki bezpieczeństwa PROTEKT P-70 przeznaczone do regularnie wykonywanych prac na wysokości. Przystosowane zarówno do pracy “w podparciu” jak i “w podwieszeniu”. Dedykowane do prac na powierzchniach stromych oraz dla dostępu linowego i ratownictwa.

 • szelki-bezpieczenstwa-p-71

  Szelki bezpieczeństwa P-71

  1.00 

  Szelki bezpieczeństwa P 71 stanowią część indywidualnego sprzętu chroniącego przed upadkiem z wysokości. Wyposażone są w tylni i przedni punkt zaczepowy. Posiadają regulację pasów udowych, pasów barkowych oraz pasa biodrowego. Wyposażone także w pas do pracy w podparciu z bocznymi klamrami zaczepowymi oraz w punkt do pracy w podwieszeniu.

 • SONY DSC

  Szelki bezpieczeństwa P-90

  1.00 

  Szelki z ergonomiczną podkładką na plecy i uda oraz pasem biodrowym, wyposażone w tylny i przedni punkt zaczepowy oraz punkt do pracy w podwieszeniu. Regulacja pasów barkowych i pasa piersiowego. Pas do pracy “w podparciu” z bocznymi klamrami zaczepowymi.