• Zasysacz liniowy precyzyjny AWG

  1.00 

  Zasysacz liniowy precyzyjny to nowy i bardzo lekki zasysacz serii „FD” wykonany z czarnego anodowanego aluminium. Zasysanie środka pianotwórczego następuje przez wężyk o średnicy 19 mm zakończony łącznikiem 25. Aluminium powlekane proszkowo zapewnia stabilność zasysacza podczas akcji. Zasysacz posiada obrotowy korpus, który gwarantuje brak załamywania/wypadnięcia  wężyka do zasysania z beczki ze środkiem pianotwórczym. Stężenie dozowania środka pianotwórczego ustawiane jest za pomocą regulowanej nastawy znajdującej się na korpusie zasysacza. 

 • Zasysacz wysokociśnieniowy regulowany AWG

  1.00 

  Zasysacz wysokociśnieniowy do bezpośredniego montażu w linii wodnej między pompą wysokociśnieniową a bębnem wężowym. Regulacja trybu pracy woda-piana za pomocą dźwigni. Przy nastawie „woda“ średnica przepływu nie jest redukowana. Dozowanie środka pianotwórczego w zakresie 0-6%. Zainstalowany w zasysaczu zawór zwrotny zabezpiecza przed cofnięcie się premixu środka pianotwórczego i wody z  powrotem do pompy. Ciśnienie robocze to 40 bar.

 • Zasysacz linowy typu „L” AWG

  1.00 

  Zasysacz liniowy miesza środek pianotwórczy z wodą w zadanej proporcji regulowanej w zakresie od 1 do 6% i wprowadza go do linii wężowej. Zassanie środka pianotwórczego następuje przez wężyk o średnicy 19 mm zakończony łącznikiem 25. Zasysacze liniowe typu „L” AWG to bardzo lekkie zasysacze, które nie wymagają rączki do przenoszenia. Ciśnienie robocze to 16 bar. Niektóre modele zasysaczy zgodne z normą DIN 14384.

 • Zasysacz linowy typu „S” AWG

  1.00 

  Zasysacz liniowy miesza środek pianotwórczy z wodą w zadanej proporcji regulowanej w zakresie od 1 do 6% i wprowadza go do linii wężowej. Zassanie środka pianotwórczego następuje przez wężyk o średnicy 19 mm zakończony łącznikiem 25. Zasysacze liniowe typu „S” to zasysacze wykonane ze stopu mosiądzu odpornego na korozję, niektóre wyposażone w rączkę do przenoszenia. Ciśnienie robocze to 16 bar.