kombinezon gazoszczelny drager CPS7900
 • Kombinezon-chemoodporny-DuPont-Tychem

  Kombinezon chemoodporny TYCHEM F

  1.00 

  Kombinezony Tychem® F (model CHA5) tworzą barierę ochronną pomagającą zabezpieczyć pracowników przed licznymi organicznymi substancjami chemicznymi o działaniu toksycznym, silnie stężonymi nieorganicznymi związkami chemicznymi (nawet pod ciśnieniem), cząstkami stałymi oraz zagrożeniami biologicznymi i bronią chemiczną.

  Kombinezony Tychem® F oferują ochronę Typ 3B, 4, 5 i 6, a zarazem są lekkie, wytrzymałe i wygodne.

 • kombinezon gazoszczelny drager CPS7900

  Kombinezon gazoszczelny Dräger CPS 7900

  1.00 

  Ubranie ochrony przeciwchemicznej Dräger CPS 7900 oferuje wybitną ochronę przed chemikaliami przemysłowymi, gazami bojowymi i innymi towarami szkodliwymi. Jego innowacyjny materiał kwalifikuje go do prac w obszarach zagrożonych wybuchem, jak również z głębokozimnymi substancjami.

 • Vautex_Et

  Kombinezon GAZOSZCZELNY Vautex ET

  1.00 

  Vautex Elite ET jest jednoczęściowym kombinezonem chemoodpornym oferującym niezawodną ochronę przeciwko gazom, parom, substancjom chemicznym w postaci stałej i płynnej, jak również przeciwko zanieczyszczeniom radioaktywnym.

  Kombinezon Vautex Elite ET cechuje duża zintegrowana szyba, która pozwala zmniejszyć ciężar w obszarze głowy. Gazoszczelny zamek z osłoną oraz wymienne buty i rękawice zapewniają wysoki poziom bezpieczeństwa i elastyczności.

 • Kombinezon-kwaso-ługo-odporny-2

  Kombinezon kwaso-ługo odporny

  1.00 

  Ubranie przeznaczone jest do pracy w środowisku chemicznie agresywnym, dla pracowników narażonych na działanie kwasów i ługów. Ubranie może być również stosowane jako ochrona przed zamoczeniem wodą, ściekami przemysłowymi o odczynie kwaśnym lub zasadowym oraz roztworami soli.

 • c594e8bf9bc7899dd0841c1216e505eb

  Kombinezon z kaloszami chemoochronny 424/K

  0.00 

  Kombinezony z kaloszami są robione wyłącznie pod zamówienie termin około 3-4 tygodnie robocze.

 • kombinezon-gazoszczelny-goo-ms

  Kombinezon gazoszczelny

  1.00 

  Kombinezon gazoszczelny służy do ochrony przed działaniem szkodliwych substancji chemicznych w postaci gazów, oparów cieczy, aerozoli i pyłów oraz umożliwia pracę w atmosferze o podwyższonym stężeniu substancji toksycznych lub zubożonej w tlen. Może być użytkowany w zakresie temperatur od – 30oC do + 60oC. Kombinezon gazoszczelny jest jednoczęściowym ubraniem, z kapturem i doszytym plecakiem. Do kombinezonu ratownik wchodzi w hełmie, z nałożonym aparatem powietrznym i maską. W kapturze wklejona jest szyba panoramiczna zapewniająca ratownikowi dobrą widoczność.