• Defibrylator Saver One D

  Defibrylator Saver One to intuicyjny i prosty defibrylator charakteryzujący się szybkim czasem ładowania do wstrząsu oraz dokładnym wykryciem rytmu wymagającego defibrylacji. Posiada IP54 oraz jest odporny na wstrząsy, upadki z wysokości i uderzenia. Wyposażony w wyświetlacz LCD. Występuje w 2 wersjach Standard (200J) oraz (360J). Może być dostarczony w walizce NANUK 910.

 • Defibrylator Saver One

  Defibrylator Saver One to intuicyjny i prosty defibrylator charakteryzujący się szybkim czasem ładowania do wstrząsu oraz dokładnym wykryciem rytmu wymagającego defibrylacji. Posiada IP54 oraz jest odporny na wstrząsy, upadki z wysokości i uderzenia. Występuje w 2 wersjach Standard (200J) oraz (360J). Może być dostarczony w walizce NANUK 910.

 • Pulsoksymetr Fingertip CMS-50D

  1.00 

  Pulsoksymetr z wyświetlaczem graficznym mierzący saturację.

 • Defibrylator szkoleniowy PHILIPS HeartStart HS1

  1.00 

  Jest to wersja szkoleniowa najczęściej kupowanego defibrylatora na świecie, dzięki któremu szkolenie prowadzone może być na identycznym sprzęcie jak podczas prawdziwej akcji ratunkowej. Defibrylator szkoleniowy symuluje działanie defibrylatora w rzeczywistej sytuacji zatrzymania krążenia. Wyraźne, stanowcze polecenia głosowe i wstępnie skonfigurowane scenariusze ratownicze sprawiają, że szkolenie jest łatwiejsze i pożyteczniejsze.

 • Defibrylator PHILIPS HeartStart model FRx

  1.00 

  Prosty w obsłudze – AED PHILIPS HeartStart FRx dysponuje funkcją interaktywnej pomocy w RKO. Obsługę aparatu ułatwiają czytelne ikony ekranowe oraz spokojne i wyraźne polecenia głosowe. Trwały – Zaprojektowany z myślą o użytkowaniu nawet w najbardziej ekstremalnych warunkach. AED PHILIPS HeartStart FRx zbudowano tak, aby przewyższał rygorystyczne wymagania testowe: polewanie wodą – IP55, obciążenie do 225 kg i upadek na beton z wysokości jednego metra

 • Defibrylator PHILIPS HeartStart model HS1

  1.00 

  Model OnSite (HS1) jest defibrylatorem AED przeznaczonym dla biurowców, szkół, instytucji kulturalnych oraz wszystkich innych miejsc gdzie pojawiają się ludzie.