Przenośna_fala_świetlna_218158_2
 • 222100

  “Emergency Plug” – Wtyczka awaryjna H1/H2

  0.00 

  Emergency Plug służy do zablokowania pojazdu elektrycznego podczas akcji ratowniczo-gaśniczej. Wtyczka symuluje proces ładowania pojazdu, podczas którego elektronika pojazdu blokuje hamulce i odłącza napęd. Urządzenie to, ma na celu uniemożliwienie przypadkowego ruszenia pojazdu przez poszkodowanego znajdującego się w środku lub przez operujące służby ratunkowe.

 • teczka-na-dokumenty-doenges-komfort-czerwono-biala-1teczka-na-dokumenty-doenges-komfort-czerwono-biala

  Teczka na dokumenty Dönges

  216.33 

  Teczka na dokumenty Dönges oferuje dużo miejsca na wszystkie dokumenty. Broszury, katalogi, notatki, instrukcje obsługi, a nawet kompletna dokumentacja projektowa: w tej teczce jest miejsce na wszystko. Duża przezroczysta wkładka na froncie oferuje wiele możliwości organizacji kilku folderów lub można jej użyć po prostu do twoich najważniejszych notatek które są bezpośrednio widoczne.

 • 211491

  Urządzenie do łamania lub wyciągania wkładek GLOCK (tzw. Dzwon)

  892.43 

  Zieh-Fix GLOCK tzw. Dzwon, pomaga przy otwieraniu drzwi i staje się coraz bardziej popularny w straży pożarnej oraz służbach ratowniczych. Powodem tego jest bezpieczna i prosta obsługa: za pomocą dzwonu siła ciągnąca jest przykładana osiowo do śruby ciągnącej co zdecydowanie zmniejsza ryzyko zerwania. Co więcej, wystarczy dokręcić tylko jedną śrubę. Oryginalny dzwon Pull-Fix produkcji niemieckiej jest wyjątkowo solidnie obrobiony.

 • 201118_2

  Urządzenie do łamania wkładek POWER PULL CRACKER

  670.89 

  Urządzenie umożliwia siłowe otwarcie drzwi bez ich niszczenia poprzez wyłamanie wkładki (Wystającej 3 mm nad powierzchnię zamka! – W niektórych przypadkach konieczne jest usunięcie dekoracyjnej rozety z zamka.) Urządzenie pasuje do większości europejskich zamków.

  W przeciwieństwie do innych tego typu urządzeń na rynku “Power Pull Cracker V2” umożliwia wyłamywanie zamków posiadających zabezpieczenie!

  Zgodnie z obowiązującymi przepisami sprzedaż urządzenia jest możliwa tylko i wyłącznie służbom, uprawnionym do korzystania z tego typu urządzeń.

 • g8a5797g8a5738

  Zestaw Rapid Entry

  1,979.89 

  Na podstawie potrzeb i sugestii zgłaszanych przez uczestników szkoleń z siłowego otwierania drzwi organizowanego przez FireTrap.pl stworzyliśmy zestaw najbardziej przydatnych narzędzi do wyłamywania zamków! W zestawie znajdziesz wszystko, czego będziesz potrzebował podczas działań związanych z otwarciem drzwi. Wiemy, jak ważne jest mieć wolne ręce, dlatego też zestaw zapakowany jest w estetyczny i praktyczny pokrowiec z paskiem na ramię.

  Zgodnie z rekomendację KG PSP zestaw nie zawiera wytrychów! Narzędzia, które znajdują się w zestawie, pozostawiają wyraźne ślady ingerencji we wkładkę i są dopuszczone do użytkowania przez jednostki ochrony przeciwpożarowej. 

  Zgodnie z obowiązującymi przepisami, sprzedaż zestawu możliwa jedynie dla jednostek PSP oraz OSP.

 • Wybijak_Safety_Pen_200144-450×450

  Wybijak do szyb Safety Pen

  1.00 

  Wybijak do szyb wykonany z najwyższej klasy materiałów, służący do rozbijania hartowanych szyb o grubości do 10 mm. Wybijak wyposażony w niezawodny i praktyczny nóż do pasów bezpieczeństwa.

 • Przenośna_fala_świetlna_LED

  Przenośna fala świetlna LED

  1.00 

  Przenośna fala świetlna to idealne rozwiązanie, jako dodatkowe oświetlenie podczas wypadków i zagrożeń.  Bardzo stabilna mata posiadająca osiem oczek do powieszenia oraz osiem silnych magnesów, umożliwiających łatwy i szybki montaż do powierzchni metalowych lub innych.  Cztery żółte strzałki kierunkowe, posiadają 36 diod LED (po 9 każda), które zapewniają doskonałą widoczność w ciemnościach, nawet z dużej odległości. Diody LED w wodoodpornej obudowie, zasilane 4 bateriami AA. Baterie zapewniają czas pracy do 50 godzin. Posiada 3 tryby świecenia: każda strzałka kierunkowa po kolei 1-2-3-4, światło migające, światło ciągłe. Przenośna fala świetlna dostarczana z solidną torbą zapinaną na suwak.

 • dysk-sygnalizacyjny-m-flare

  Dysk sygnalizacyjny M-Flare

  1.00 

  M-Flara jest bezpieczniejsza i bardziej ekologiczna niż tradycyjne race świetlne. M-Flare to światło ostrzegawcze pozbawione iskier, otwartego ognia i nie wydzielające szkodliwych gazów czy dymu. Odporna, gumowana konstrukcja sprawia, że produkt nadaje się do stosowania w ruchu ulicznym. M-Flare mogą być używane leżąc płasko na ziemi, przymocowane do słupów i pachołków lub metalowych powierzchni za pomocą magnesu. Dyski sygnalizacyjne są bryzgoszczelne. M-Flare mogą być ładowane pojedynczo bądź w zestawie w walizce lub mogą być zasilane bateriami CR123. Dostępne w zestawie 6 szt. lub pojedynczo.

 • 250000_3250000_2KYkwJ2iigkQob

  Zestaw pokrowców ochronnych z matą pod narzędzia

  1.00 

  Dziewięcioczęściowy zestaw pokrowców ochronnych z matą pod narzędzia wykonany z wytrzymałych, wodoodpornych i odpornych na zabrudzenia materiałów do stosowania w trudnych warunkach przez Straż Pożarną i inne służby ratownicze. Mata pod narzędzia oraz torba transportowa po użyciu, mogą być w łatwy sposób umyte.

 • Przyssawka do szyb

  Przyssawka do szyb

  1.00 

  Mocna dwuczęściowa przyssawka do szyb wykonana z tworzywa sztucznego.  Urządzenie jest idealnym uzupełnieniem piły do szyb Glas Master lub całego zestawu Glas Master.

 • Platforma ratownicza

  Platforma ratownicza

  1.00 

  Aluminiowa platforma ratownicza o niewielkich rozmiarach i niskiej wadze. Wykonana zgodnie z normą DIN 14830. Prosta w montażu i demontażu z regulowaną wysokością. Opcjonalnym wyposażenie są rolki do przemieszczania podestu w łatwy sposób.

 • Piła do cięcia szyb Glas Master

  Piła do cięcia szyb Glas Master

  1.00 

  Glas Master jest znakiem towarowym Inżynierii Wojskowej z Indianapolis, USA. Opatentowane rozwiązanie rozwijane i ulepszone przez wiele lat. Powszechnie stosowane przez Strażaków na całym świecie. Oryginalny ostrze zapewnia idealna geometrię, cechuje się bezpieczeństwem i bardzo długą trwałością.

  Glas Master to ręczne narzędzie do cięcia i wycinana szyb w bardzo szybkim czasie, bez użycia sprzętu hydraulicznego lub elektrycznego. W odróżnieniu od wielu kopii, tylko to urządzenie posiada specjalną geometrię zębów piły. Narzędzie to posiada miejsce na umieszczenie zbijaka do szyb hartowanych w rękojeści.  Wybijak w zestawie wraz z piłą.

 • Osłona zabezpieczająca

  Osłona zabezpieczająca

  1.00 

  Osłony wykonane z trwałego miękkiego przeźroczystego PCV z poręcznymi gumowymi uchwytami. Zapewniają bezpieczeństwo poszkodowanym i zabezpieczają przed ostrymi krawędziami, fragmentami szkła, zsuwającymi się narzędziami lub wyskakującymi elementami. Pozwalają na ciągłą kontrolę poszkodowanego. Posiadają możliwość  utrzymania w każdej pozycji.

   

 • Osłona kierowcy ASS Airbag 3 części

  Osłona A.S.S. Airbag Zestaw III

  1.00 

  Osłony zabezpieczające ratowników i poszkodowanych przed niekontrolowanym wybuchem poduszki powietrznej kierowcy. Dostarczane w solidnej walizce z tworzywa sztucznego.

 • Osłona A.S.S. Airbag Zestaw II

  Osłona A.S.S. Airbag Zestaw II

  1.00 

  Osłony zabezpieczające ratowników i poszkodowanych przed niekontrolowanym wybuchem poduszki powietrznej kierowcy. Dostarczane w solidnej walizce z tworzywa sztucznego.