• Wybijak do szyb Safety Pen

  1.00 

  Wybijak do szyb wykonany z najwyższej klasy materiałów, służący do rozbijania hartowanych szyb o grubości do 10 mm. Wybijak wyposażony w niezawodny i praktyczny nóż do pasów bezpieczeństwa.

 • Przenośna fala świetlna LED

  1.00 

  Przenośna fala świetlna to idealne rozwiązanie, jako dodatkowe oświetlenie podczas wypadków i zagrożeń.  Bardzo stabilna mata posiadająca osiem oczek do powieszenia oraz osiem silnych magnesów, umożliwiających łatwy i szybki montaż do powierzchni metalowych lub innych.  Cztery żółte strzałki kierunkowe, posiadają 36 diod LED (po 9 każda), które zapewniają doskonałą widoczność w ciemnościach, nawet z dużej odległości. Diody LED w wodoodpornej obudowie, zasilane 4 bateriami AA. Baterie zapewniają czas pracy do 50 godzin. Posiada 3 tryby świecenia: każda strzałka kierunkowa po kolei 1-2-3-4, światło migające, światło ciągłe. Przenośna fala świetlna dostarczana z solidną torbą zapinaną na suwak.

 • Przyssawka do szyb

  1.00 

  Mocna dwuczęściowa przyssawka do szyb wykonana z tworzywa sztucznego.  Urządzenie jest idealnym uzupełnieniem piły do szyb Glas Master lub całego zestawu Glas Master.

 • Platforma ratownicza

  1.00 

  Aluminiowa platforma ratownicza o niewielkich rozmiarach i niskiej wadze. Wykonana zgodnie z normą DIN 14830. Prosta w montażu i demontażu z regulowaną wysokością. Opcjonalnym wyposażenie są rolki do przemieszczania podestu w łatwy sposób.

 • Piła do cięcia szyb Glas Master

  1.00 

  Glas Master jest znakiem towarowym Inżynierii Wojskowej z Indianapolis, USA. Opatentowane rozwiązanie rozwijane i ulepszone przez wiele lat. Powszechnie stosowane przez Strażaków na całym świecie. Oryginalny ostrze zapewnia idealna geometrię, cechuje się bezpieczeństwem i bardzo długą trwałością.

  Glas Master to ręczne narzędzie do cięcia i wycinana szyb w bardzo szybkim czasie, bez użycia sprzętu hydraulicznego lub elektrycznego. W odróżnieniu od wielu kopii, tylko to urządzenie posiada specjalną geometrię zębów piły. Narzędzie to posiada miejsce na umieszczenie zbijaka do szyb hartowanych w rękojeści.  Wybijak w zestawie wraz z piłą.

 • Osłona zabezpieczająca

  1.00 

  Osłony wykonane z trwałego miękkiego przeźroczystego PCV z poręcznymi gumowymi uchwytami. Zapewniają bezpieczeństwo poszkodowanym i zabezpieczają przed ostrymi krawędziami, fragmentami szkła, zsuwającymi się narzędziami lub wyskakującymi elementami. Pozwalają na ciągłą kontrolę poszkodowanego. Posiadają możliwość  utrzymania w każdej pozycji.

   

 • Osłona A.S.S. Airbag Zestaw III

  1.00 

  Osłony zabezpieczające ratowników i poszkodowanych przed niekontrolowanym wybuchem poduszki powietrznej kierowcy. Dostarczane w solidnej walizce z tworzywa sztucznego.

 • Osłona A.S.S. Airbag Zestaw II

  1.00 

  Osłony zabezpieczające ratowników i poszkodowanych przed niekontrolowanym wybuchem poduszki powietrznej kierowcy. Dostarczane w solidnej walizce z tworzywa sztucznego.

   

 • Osłona A.S.S. Airbag Zestaw I

  1.00 

  Osłona A.S.S. Airbag Zestaw I

  Osłony zabezpieczające ratowników i poszkodowanych przed niekontrolowanym wybuchem poduszki powietrznej kierowcy. Dostarczane w solidnej walizce z tworzywa sztucznego.

 • Osłona A.S.S. Airbag dla pasażera

  1.00 

  Osłony zabezpieczające ratowników i poszkodowanych przed niekontrolowanym wybuchem poduszki powietrznej pasażera. Dostarczane w solidnej walizce z tworzywa sztucznego.

 • Nóż do cięcia pasów bezpieczeństwa

  1.00 

  Bardzo wytrzymały, wzmocniony nóż do cięcia pasów bezpieczeństwa o kolorze żółtym.  Korpus chroni przed skaleczeniem się ostrzem noża. Opcjonalnie dostępne zapasowe ostrze.

 • Wybijak do szyb hartowanych

  1.00 

  Hartowany, automatyczny wybijak do szyb. Umożliwia wybijanie szyb zarówno bocznych, jak i przednich. Łatwy w obsłudze, wykonany z mosiądzu a końcówka ze stali hartowanej. Wybijak może być używany w połączeniu z urządzeniem Glas Master lub jako niezależne urządzenie.

 • Brelok ratowniczy ResQMe

  1.00 

  Uniwersalne narzędzie ratownicze ResQMe wykonane jest z bardzo odpornych materiałów, o najlepszej jakości. Mały lekki ale jednocześnie wytrzymały i niezawodny brelok w każdych warunkach. Wyposażony w nóż do cięcia pasów bezpieczeństwa oraz automatyczny wybijak do szyb samochodu. Idealny do przyczepienia do kluczyków od samochodu za pomocą specjalnego kółka. Dostępny w różnych kolorach (żółty, pomarańczowy, czerwony, niebieski, czarny i różowy).