• elektroizolacyjne_nakladki_na_buty_2

  Elektroizolacyjne nakładki na buty

  0.00 

  Elektroizolacyjne nakładki na buty, zatwierdzone zgodnie z obowiązującymi normami europejskimi. Nakładki Respirex zapewnią ochronę do 30kV na całej na całej swojej powierzchni przez ponad trzy minuty.

 • nozyce_izolowane_do_ciecia

  Izolowane nożyce do cięcia przewodów

  0.00 

  Narzędzie izolowane wykonane ze stali CrV. Izolacja wykonana z plastisolu (PVC), technologią zanurzeniową. Izolacja narzędzia dwuwarstwowa w kontrastowych kolorach, białym i pomarańczowym. Grubość każdej z warstw co najmniej 1 mm.

  Wykonanie i badania wyrobu zgodnie z normq: PN-EN IEC 60900:2018-10

 • rekawice_chroniace_przed_zagrozeniami_mechanicznymi

  Rękawice chroniące przez uszkodzeniami mechanicznymi

  0.00 

  Rękawice pięciopalcowe wykonane ze skóry. Część ochraniająca dłoń wykonana jest z miękkiej elastycznej licowej koziej skóry o grubości (0,8 + 0,1) mm, w kolorze naturalnym. Mankiet rękawic wykonany z dwoiny bydlęcej w kolorze brązowym. Lamówka mankietu wykonana z poliestru. Poszczególne elementy rękawic połączone są za pomocą mocnej nici. Rękawice posiadają ponadto ściągacz zapobiegający zsuwaniu się rękawic z dłoni.

  Wykonanie i badania wyrobu zgodnie z normami EN 388:2016 i EN 420:2003+A1:2009

 • Rekawice_elektroizolacyjne_klasy_2_pomaranczowe

  Rękawice elektroizolacyjne klasy 2

  0.00 

  Rękawice elektroizolacyjne, pięciopalcowe, wykonane z jednolitego elastycznego kauczuku (elastomeru) w kolorze pomarańczowym, pozwalającego zachować ciągłość izolacji. Rękawice mają długość 360 mm.

  Wykonanie i badania wyrobu zgodnie z normą EN 60903:2003