• Hełm strażacki DRAGON HT 05

  0.00 

  Hełm DRAGON HT 05 to nowy, rewolucyjny produkt firmy Pab Akrapovic. Wykonany według najnowszych technologii spełnia najsurowsze normy bezpieczeństwa. Całkowicie nowa skorupa ma niepowtarzalny design i wykonana jest z najwyższej klasy kompozytu wykorzystywanego do produkcji hełmów strażackich. Kompaktowe rozmiary, poliwęglanowa, odporna na zarysowania przyłbica chowana pod hełm, wewnętrzne okulary, adaptery do masek sprawia że DRAGON HT-05 doskonale sprawdzi się w każdej akcji ratowniczo-gaśniczej.

 • Hełm strażacki DRAGON HT 04

  465.24 

  Hełm DRAGON HT gwarantuje odporność na ekstremalne temperatury – do 1000 st. C w ciągu 10 sekund – co zostało potwierdzone testem “flash over” w instytucie DEKRA podczas badania na zgodność z normą. Skorupa wykonana jest z kompozytu, wewnątrz znajduje się specjalna pianka amortyzująca uderzenia. Poliwęglanowa przyłbica chowana pod hełm jest odporna na zarysowania. Kołnierz hełmu wykonany jest z aluminiowanych włókien węglowych. Regulacja rozmiaru wewnętrznego koszyka odbywa się przy pomocy pokrętła znajdującego się w tylnej części hełmu.
  Hełmy strażackie wykonane według najnowszych technologii. Producent PAB Akrapovic, posiada ponad 25-letnie doświadczenie  w produkcji hełmów bojowych w szczególności hełmów strażackich.

  Dragon HT wykonany jest zgodnie z normą PN EN 443:2008 i posiada świadectwo dopuszczenia CNBOP oraz europejski certyfikat CE.