KADIMEX Spółka Z O.O.

ul. Wólczyńska 290, 01-919 Warszawa

tel.  (+48) 22 864 99 66

fax.  (+48) 22 835 57 85

NIP: 1182082411

REGON: 145947900

KRS: 0000878785

e-mail: biuro@kadimex.pl

e-mail: handlowy@kadimex.pl

Milenium Bank S.A.

98 1160 2202 0000 0003 7361 2485

Nasz zespół

Zarząd

Mateusz Olszewski
Prezes Zarządu

tel. (+48) 22 864 99 66

Sekretariat

Milena Łapka
Kierownik Biura

tel. (+48) 784 975 963
tel. (+48) 22 864 99 66

e-mail: mlapka@kadimex.pl
e-mail: biuro@kadimex.pl

Dział handlowy

Karol Łach
Kierownik Działu Handlowego

tel. (+48) 509 155 323
e-mail: klach@kadimex.pl

Magdalena Sękalska
Koordynator Działu Handlowego

tel. (+48) 532 754 117
e-mail: msekalska@kadimex.pl

Marcin Biernat
Marketing/ Specjalista ds. Handlowych

tel. (+48) 532 750 101
e-mail: mbiernat@kadimex.pl

Katarzyna Wodzyńska
Młodszy Specjalista ds. Handlowych

tel. (+48) 604 616 055
e-mail: kwodzynska@kadimex.pl

Michał Śmietanka
Młodszy Specjalista ds. Handlowych

tel. (+48) 532 469 190
e-mail: msmietanka@kadimex.pl

Przedstawiciele handlowi

KADIMEX Sp. Z O.O. Centrala

Warszawa i okolice

tel. (+48) 22 864 99 66
e-mail: handlowy@kadimex.pl

Witold Brudnicki
Przedstawiciel Handlowy

woj. lubuskie, wielkopolskie i południowa
część woj. kujawsko-pomorskiego

tel. (+48) 509 699 591
e-mail: wbrudnicki@kadimex.pl

Michał Pasik
Przedstawiciel Handlowy

woj. lubuskie, wielkopolskie i południowa
część woj. kujawsko-pomorskiego

tel. (+48) 784 975 942
e-mail: mpasik@kadimex.pl

Tomasz Wrzeciono
Przedstawiciel Handlowy

woj. śląskie i wschodnia część woj. opolskiego

tel. (+48) 784 975 940
e-mail: twrzeciono@kadimex.pl

Marian Kaczyński
Przedstawiciel Handlowy

woj. zachodniopomorskie, warmińsko – mazurskie, pomorskie i północna cześć woj. kujawsko-pomorskiego

tel. (+48) 516 075 338
e-mail: mkaczynski@kadimex.pl

Krzysztof Karolczak
Przedstawiciel Handlowy

woj. łódzkie i północna część woj. świętokrzyskiego

tel. (+48) 881 945 185
e-mail: kkarolczak@kadimex.pl

Dział handlowy

woj. lubelskie, podlaskie, dolnośląskie i zachodnia część woj. opolskiego

tel. (+48) 22 864 99 66
e-mail: handlowy@kadimex.pl

Mirosław Łakomy
Przedstawiciel Handlowy

woj. małopolskie, podkarpackie i południowa część woj. świętokrzyskiego

tel. (+48) 509 398 771
e-mail: mirek@kadimexregionpoludnie.pl

Obsługa dystrybutorów

Adam Brzostek
Specjalista ds. handlowych

tel. (+48) 532 750 098
e-mail: abrzostek@kadimex.pl

Realizacja sprzedaży

Dorota Jabłecka
Kierownik Działu Logistyki

tel. (+48) 784 975 944
tel. (+48) 539 771 178

e-mail: djablecka@kadimex.pl

Anna Surała – Lisiecka
Specjalista ds. Logistyki

Wiktoria Biernat
Specjalista ds. Logistyki

Patrycja Wojciechowska
Specjalista ds. Logistyki

tel. (+48) 784 975 962
e-mail: pwojciechowska@kadimex.pl

Wojciech Skóra
Kierownik Magazynu

tel. (+48) 881 945 188
e-mail: wskora@kadimex.pl

Dział Instalacji pianotwórczych i Przemysłu

Dominik Rajda
Starszy specjalista ds. technicznych – instalacje

tel. (+48) 503 005 593
e-mail: drajda@kadimex.pl

Kamil Pluta
Młodszy specjalista ds. technicznych – instalacje

tel. (+48) 532 750 100
e-mail: kpluta@kadimex.pl

Dział techniczny

Marcin Jakubowski
Expert ds. Technicznych – samochody

tel. (+48) 784 975 941
e-mail: mjakubowski@kadimex.pl

Przetargi

Sławomir Snopek
Dyrektor ds. klientów Kluczowych

tel. (+48) 516 075 337
e-mail: ssnopek@kadimex.pl

Ania Cichulska
Expert ds. przetargów
tel. (+48) 784 975 943
e-mail: acichulska@kadimex.pl

Księgowość

FORMULARZ KONTAKTOWY

1 + 6 = ?