W dniach 09-11 czerwca 2016 r. na terenie Targów Kielce odbyła się XI wystawa EDURA 2016, na której zaprezentowane zostały urządzenia, technologie i sprzęt ratowniczy, zaprojektowany głównie dla jednostek ochrony przeciwpożarowej. Na takich targach nie mogło zabraknąć również naszej firmy, która wystawiała się hali F, na stoisku F-9.

Podczas targów zaprezentowaliśmy nasz bardzo szeroki asortyment produktów, w tym wiele nowości. Na stoisku można było zobaczyć sprzęt spalinowy, burzący, oświetleniowy, ochrony osobistej, do ratownictwa medycznego, do ratownictwa technicznego, stabilizacji pojazdów, armaturę wodno – pianową, węże i inne produkty dedykowane dla strażaków. Podczas Targów obecni byli również przedstawiciele naszych partnerów handlowych, którzy pomagali nam odpowiadać nawet na najbardziej dociekliwe pytania klientów. Nie da się ukryć, że nasze stoisko cieszyło się bardzo dużym zainteresowaniem, w szczególności część, w której znajdował się wrak samochodu osobowego, zabezpieczony systemami stabilizacji, znajdującymi się w naszej ofercie.

Podczas Targów Edura 2016 nasz sprzęt nie tylko można było zobaczyć na stoisku, ale także podczas szkoleń i ćwiczeń, prowadzonych przez grupę CFBT.PL, gdzie przez 2 dni cały czas poddawany był najcięższym próbom.

Mamy nadzieję, że dzięki Targom Edura 2016 nasza firma zostanie w Państwa pamięci na długo i będzie się pozytywnie kojarzyła. Dziękujemy wszystkim odwiedzającym za pytania i rozmowy, które również dla nas są cennym doświadczeniem.