praca

PRACA SZUKA CZŁOWIEKA !

Jeżeli interesujesz się ochroną przeciwpożarową a w szczególności aspektem stałych instalacji gaśniczych pianowych szukamy właśnie Ciebie!

Szukamy pracowników do działu przemysłu i instalacji, których zadaniem będzie doradztwo i obsługa klienta.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • sporządzanie dokumentacji technicznych;
  • przygotowywanie ofert handlowych – kontakt z klientem, spotkania handlowe;
  • kontakt z dostawcami polskimi i zagranicznymi  ;
  • sporządzanie dokumentacji związanych z realizacją zleceń;
  • przygotowywanie dokumentacji rysunkowej i opisowej;
  • bieżące prace biurowe;
  • kontakty z klientami;
  • tworzenie dobrego wizerunku firmy i jej promocja;
  • gotowość do wyjazdów służbowych;
  • kontakt z CNBOP-PIB

WYMAGANIA:

Preferowane wykształcenie: Wydział WIBP na kierunku Inżynieria Bezpieczeństwa

Pożarowego lub szeroka znajomość zagadnień PPOŻ, SUG, środki pianotwórcze

  • motywacja do pracy, kultura osobista;
  • dyspozycyjność;
  • dobra organizacja pracy;
  • umiejętność pracy pod presją;
  • umiejętność pracy w zespole;
  • dobra znajomość pakietu MS Office;
  • dobra znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego;
  • podstawowa znajomość przepisów przeciwpożarowych oraz techniczno-budowlanych;
  • prawo jazdy kat. B;
  • znajomość tematu instalacji gaśniczych pianowych oraz środków pianotwórczych;

OFERUJEMY:

  • Umowę o pracę/współpracę w pełnym wymiarze godzin
  • Stabilne zatrudnienie, pracę w godzinach 8-16
  • Dla osób z doświadczeniem: atrakcyjne warunki pracy
  • Dla osób chcących budować z nami swoją karier: szkolenia wewnętrzne oraz jasny

system awansu i podwyżek

  • Premie oraz elementy wynagrodzenia pozapłacowego
  • Pracę w młodym, doświadczonym zespole

CV i list motywacyjny proszę wysyłać na adres rekrutacja@kadimex.pl