• “Emergency Plug” – Wtyczka awaryjna H1/H2

  4,150.12 

  Emergency Plug służy do zablokowania pojazdu elektrycznego podczas akcji ratowniczo-gaśniczej. Wtyczka symuluje proces ładowania pojazdu, podczas którego elektronika pojazdu blokuje hamulce i odłącza napęd. Urządzenie to, ma na celu uniemożliwienie przypadkowego ruszenia pojazdu przez poszkodowanego znajdującego się w środku lub przez operujące służby ratunkowe.

 • Drążek ewakuacyjny elektroizolacyjny

  0.00 

  Drążek wykonany został z rury z włókna nasyconego żywicą epoksydową o profilu kołowym, średnicy 32mm. W całości wypełniony wewnątrz pianką poliuretanową. Z obydwu stron posiada wykonane z aluminium haki ewakuacyjne o promieniach 90 i 250mm. Haki pokryte zostały dwuwarstwową izolacją – białą i pomarańczową ( co najmniej 1 + 1 mm) wykonaną z plastisolu technologią zanurzeniową. drążek posiada ogranicznik uchwytu oddzielającą część chwytną od części izolacyjnej.

  Wykonanie i badania wyrobu zgodnie z normą: PN-EN 60832-1:2010

 • Elektroizolacyjne nakładki na buty

  0.00 

  Elektroizolacyjne nakładki na buty, zatwierdzone zgodnie z obowiązującymi normami europejskimi. Nakładki Respirex zapewnią ochronę do 30kV na całej na całej swojej powierzchni przez ponad trzy minuty.

 • Izolowane nożyce do cięcia przewodów

  0.00 

  Narzędzie izolowane wykonane ze stali CrV. Izolacja wykonana z plastisolu (PVC), technologią zanurzeniową. Izolacja narzędzia dwuwarstwowa w kontrastowych kolorach, białym i pomarańczowym. Grubość każdej z warstw co najmniej 1 mm.

  Wykonanie i badania wyrobu zgodnie z normq: PN-EN IEC 60900:2018-10

 • Jednobiegunowy wskaźnik napięcia

  0.00 

  Wskaźnik, złożony z układu elektronicznego umieszczonego w poliwęglanowej obudowie w kolorze zielonym. Wskaźnik wyposażony w wyłącznik przyciskowy oraz kołek stykowy o średnicy 8 mm i długości 60 mm. Sygnalizację optyczną zapewnia dioda LED, świecąca światłem czerwonym a sygnalizację dźwiękową, przetwornik akustyczny. Wskaźnik przystosowany do zamocowania na drążku izolacyjnym posiadającym głowicę wielowypustową wykonaną wg. IEC 60832-2:2010. W przypadku mocowania wskaźnika do drążka z głowicą UDI należy zastosować specjalną końcówkę znajdującą się w zestawie.

  Wykonanie i badania wyrobu zgodnie z normq: PN-EN 61243-1:2007

 • Piła do drążka elektroizolacyjnego

  0.00 

  Piłka zamocowana na drążkach izolacyjnych lub teleskopowych stosowana jest do usuwania drobnych gałęzi drzew, rosnących w pobliżu elektroenergetycznych linii napowietrznych. Piłka wykonana z metalu zakrzywiona. Piłka na końcach posiada ograniczniki.

  Wykonanie i badanie wyrobu zgodnie z normami EN 60832-2:2010

 • Plecak ratownika medycznego

  0.00 

  Plecak ratownika medycznego wyposażony w cztery kieszenie wewnętrzne mocowane na rzep o różnej wielkości oraz o różnych kolorach w celu łatwiejszej identyfikacji zawartości. W części “pokrywy” znajduje się miejsce na dokumentację i drobne przedmioty. W zestawie znajduje się również zestaw na 12 ampułek. Na zewnętrznej stronie frontu przymocowany jest pasek z rzepem do zamocowania znaku odblaskowego. Plecak jest wykonany z wyjątkowo wytrzymałego i nadającego się do wycierania materiału brezentowego. Ergonomicznie ukształtowany i wykonany z wielką dbałością o szczegóły, jest idealnym towarzyszem dla straży pożarnej i służb medycznych.

 • Pokrowiec na butlę kompozytową

  107.01 

  Pokrowiec na butlę kompozytową wykonany z materiału Plavitex Multi o gramaturze 540 g/m2, który jest antystatyczny, trudnopalny, chemoochronny oraz wodochronny o podwyższonej widoczności zapinany na suwak. Na spodzie pokrowca i w bokach jest zastosowana pianka poliuretanowa — dzięki temu rozwiązaniu butla jest chroniona przed uszkodzeniami wynikającymi z uderzenia. Pokrowiec jednokolorowy w kolorze fluorescencyjnym żółty lub pomarańczowy. Na życzenie możliwość wykonania napisu z nazwą jednostki oraz pokrowca dwukolorowego — cena ustalana indywidualnie.

   

 • Pokrowiec na rękawice elektroizolacyjne

  0.00 

  Etui na rękawice wykonane z tkaniny poliestrowej jednostronnie impregnowanej warstwą laminatu odpornego na wodę. Posiada dwie wewnętrzne kieszenie i jedną zewnętrzną ze wzmocnionej przeźroczystej foli do umieszczenia np. instrukcji. W górnej części posiada zamocowany na taśmie tkanej polipropylenowej zaczep typu karabińczyk do mocowania etui z rękawicami do pasa.

   

 • Rękawice chroniące przez uszkodzeniami mechanicznymi

  0.00 

  Rękawice pięciopalcowe wykonane ze skóry. Część ochraniająca dłoń wykonana jest z miękkiej elastycznej licowej koziej skóry o grubości (0,8 + 0,1) mm, w kolorze naturalnym. Mankiet rękawic wykonany z dwoiny bydlęcej w kolorze brązowym. Lamówka mankietu wykonana z poliestru. Poszczególne elementy rękawic połączone są za pomocą mocnej nici. Rękawice posiadają ponadto ściągacz zapobiegający zsuwaniu się rękawic z dłoni.

  Wykonanie i badania wyrobu zgodnie z normami EN 388:2016 i EN 420:2003+A1:2009

 • Rękawice elektroizolacyjne klasy 2

  0.00 

  Rękawice elektroizolacyjne, pięciopalcowe, wykonane z jednolitego elastycznego kauczuku (elastomeru) w kolorze pomarańczowym, pozwalającego zachować ciągłość izolacji. Rękawice mają długość 360 mm.

  Wykonanie i badania wyrobu zgodnie z normą EN 60903:2003

 • Sekator do drążka elektroizolacyjnego

  0.00 

  Przycinanie gałęzi na wysokości stwarza wiele problemów, często trzeba podnośnik lub drabinę. Co w przypadku wielu interwencji po nawałnicach skutkuje nawet kilku godzinnym oczekiwaniem. Możesz to jednak w prosty sposób zmienić, wystarczy użyć sprytnego narzędzia –  sekatora montowanego a drążku elektroizolacyjnym, który dzięki swoim ostrym ostrzom tnącym skutecznie rozprawi się nawet z najtwardszymi gałęziami o średnicy do 30mm. Sekator został wykonany z metalu, co zapewnia długowieczność i odporność na uszkodzenia mechaniczne.

 • Wielofunkcyjny drążek izolacyjny

  725.70 1,955.70 

  Drążek jest stosowany do obsługi urządzeń elektroenergetycznych niskiego, średniego lub wysokiego napięcia przemiennego (do 110 kV) na liniach napowietrznych. Drążek umożliwia utrzymanie operatora w dostatecznej odległości od nieuziemionych części instalacji elektroenergetycznych, podczas wykonywania różnych czynności w pracach pod napięciem.

  Wykonanie i badania wyrobu zgodnie z normami: PN-EN 50508:2009

 • Wkładki do rękawice elektroizolacyjnych

  0.00 

  Rękawice dziane, pięciopalcowe, wykonane w 100 % z bawełny w kolorze białym. Rękawice posiadają ściągacz zapobiegający zsuwaniu się rękawic z dłoni.

  Wykonanie i badania wyrobu zgodnie z normą: PN-EN 420+A1:2012