• Wysysacz uniwersalny injektor AWG

  1.00 

  Wysysacz uniwersalny (injektor) przeznaczony jest do wydobywania wody z piwnic, studzienek, wykopów budowlanych etc. Napędem injektora jest strumień wody podawany z hydrantu lub motopompy (samochodu gaśniczego). Wysysacz posiada korpus przestawny w zakresie 0 – 180 stopni dzięki czemu wejście i wyjście mogą być ustawione w pozycji korzystnej dla pracy. Zakres stosowania w zakresie ciśnień 3 – 10 bar (minimium 3 bary). Maksymalna wysokość zasysania 15 metrów. Dolna część wysysacza zaopatrzona jest w sitko umożliwiające zasysanie wody zanieczyszczonej i szlamowej. Najniższa wysokość wysysania to 25 mm.


 • Turbopompa AWG

  1.00 

  Turbopompa jest przenośną pompą o napędzie wodnym, posiada dwie niezależne sekcje: turbinową i pompową. Dzięki rozdzieleniu sekcji nie następuje mieszanie wody napędzającej i wypompowywanej. Nadaje się do wysysania wody brudnej.

  Wysokowydajna pompa wysysająca jest przeznaczona do wypompowywania wody ze zbiorników, studzienek. Źródłem napędu pompy jest woda, dzięki czemu nadaje się ona do wypompowywania rozlewisk substancji ropopochodnych.


 • Wysysacz uniwersalny (injektor)

  1.00 

  Wysysacz którego zadaniem jest wypompowywanie wody z miejsc trudno dostępnych.


 • Wysysacz pionowy

  1.00 

  Wysysacz pionowy (pompa wysysająca) przeznaczony jest na zakończenie linii ssawnej motopompy albo samochodu gaśniczego lub jako samodzielne urządzenie.