Nieczynna firma 02.11.2018 r.

Nieczynna firma 01.06.2018 r.

Instrukcja składania wniosków – Ministerstwo sprawiedliwości

Przedstawiamy kompendium informacji dot. programu Ministerstwa Sprawiedliwości w ramach którego jednostki OSP z całej Polski, także te które NIE SĄ W KSRG, mogą otrzymać bezpłatnie sprzęt medyczny i ratowniczy. Ministerstwo Sprawiedliwości ogłosiło wielki ogólnopolski program, dzięki któremu do Ochotniczych Straży Pożarnych w całym kraju trafi nowoczesny sprzęt ratowniczy o wartości ponad 100 milionów złotych. Środki będą pochodzić z Funduszu Sprawiedliwości. […]

Szczegóły naboru wniosków – Ministerstwo Sprawiedliwości

Ruszył nabór wniosków w ramach Funduszu Ministerstwa Sprawiedliwości dla Ochotniczych Straży Pożarnych! 2 lutego Ministerstwo Sprawiedliwości uruchomiło program z Funduszu Sprawiedliwości o wartości ponad 100 mln złotych przeznaczony na sprzęt ratowniczy dla Ochotniczych Straży Pożarnych. Poniżej przedstawiamy terminy naboru wniosków o dotacje: Podkarpackie – 2 lutego 2018 r. Świętokrzyskie – 19 lutego 2018 r. Dolnośląskie – 5 marca 2018 r. Śląskie – 19 marca 2018 r. Opolskie […]

100 milionów złotych dla OSP !!!

2 lutego Ministerstwo Sprawiedliwości uruchomi program z Funduszu Sprawiedliwości o wartości ponad 100 mln złotych przeznaczony na sprzęt ratowniczy dla Ochotniczych Straży Pożarnych. Poniżej przedstawiamy terminy naboru wniosków o dotacje: Podkarpackie – 2 lutego 2018 r. Świętokrzyskie – 19 lutego 2018 r. Dolnośląskie – 5 marca 2018 r. Śląskie – 19 marca 2018 r. Opolskie – 3 kwietnia 2018 r. Łódzkie – 16 kwietnia 2018 r. Pomorskie – 7 maja 2018 r. Kujawsko-pomorskie – 21 maja 2018 r. Zachodniopomorskie […]

Szkolenie wewnętrzne Kadimex 14-16.02.2018 r

Informujemy, iż w związku ze szkoleniem wewnętrznym wszystkich pracowników firmy Kadimex S.A., które odbędzie się w dniach 14-16.02.2018 roku, kontakt ze wszystkimi pracownikami działu handlowego oraz  przedstawicielami handlowymi będzie utrudniony. Za utrudnienia serdecznie przepraszamy!

Życzenia świąteczne!

Z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku życzymy wszystkim Klientom, Partnerom oraz Sympatykom firmy Kadimex, aby ten wspaniały czas upływał w rodzinnej atmosferze i przyniósł wiele radości oraz optymizmu. -Zarząd i pracownicy Kadimex S.A.

Szkolenie wewnętrzne Kadimex 16-18.08.2017 r

Informujemy, iż w związku ze szkoleniem wewnętrznym wszystkich pracowników firmy Kadimex S.A., które odbędzie się w dniach 16-18.08.2017 roku, kontakt ze wszystkimi pracownikami działu handlowego oraz  przedstawicielami handlowymi będzie utrudniony. Za utrudnienia serdecznie przepraszamy!

Nieczynna firma 14.08.2017 r.

90 lecie OSP Solec – 23.07.2017 r

Kongres pożarnictwa 27.07.2017 r. – Stadion PGE Narodowy

W dniu 27.07.2017 (czwartek) w godzinach 08:00 – 17:00 na PGE Narodowym odbędzie się 14 edycja Kongresu Pożarnictwa FIRE SECURITY EXPO 2017. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska.

Film promocyjny Kadimex – IFRE EXPO, Kielce 2017

Zapraszamy do obejrzenia relacji z Targów IFRE EXPO 2017 w Kielcach. Na filmie zobaczyć można najważniejsze produkty w naszej ofercie.

Konkurs Brubeck

W związku z pojawieniem się w naszej ofercie produktu firmy Brubeck – bielizny termoaktywej Brubeck Protect – trudnopalnej i antystatycznej, specjalnie zaprojektowanej dla Strażaków, zapraszamy do udziału w konkursie dostępnym na naszym profilu FB. Do wygrania 3 zestawy bielizny termoaktywnej Brubeck Protect. Wartość jednego zestawu to: 249 PLN brutto. Link do konkursu.

Szkolenie wewnętrzne Kadimex 22.06.2017 r

Informujemy, iż w związku ze szkoleniem wewnętrznym wszystkich pracowników firmy Kadimex S.A., które odbędzie dnia 22.06.2017 roku, kontakt ze wszystkimi pracownikami działu handlowego oraz  przedstawicielami handlowymi będzie utrudniony. Za utrudnienia serdecznie przepraszamy!

Event Ratowniczy Modlin

Nieczynna firma 16.06.2017 r.

OSP Szadek, OSP Jawor, Wizyta na Powiatowych Dniach Strażaka

W miniony weekend 20-21 maja br. byliśmy obecni na powiatowych obchodach Dnia Strażaka w miejscowości Jawor i Szadek. Wśród odwiedzających nasze stoisko największym zainteresowaniem cieszyły się nowości z naszej oferty, ubranie specjalne Ballyclare Xenon Pro i bielizna podbarierowa Brubeck.

OSP Susz, Szkolenie z pożarów wewnętrznych

Strażacy Ochotniczej Straży Pożarnej w Lubawie w dniach 29 – 30 kwietnia br. brali udział w III Warsztatach Ratowniczych w Suszu

Projekt „Podniesienie konkurencyjności KADIMEX S.A. poprzez pozyskanie usług doradczych o charakterze prorozwojowym w celu wdrożenia innowacji”

Film promocyjny Kadimex – Edura 2016

Zapraszamy do obejrzenia krótkiego filmu z naszego stoiska na targach Edura 2016.

Targi Edura 2016

Targi Wod-Kan 2016

Życzenia z okazji Dnia Strażaka

Życzenia Wielkanocne 2016

Życzenia świąteczne!

Kadimex dealerem Honda Aries Power

AWG Tour – Wrzesień 2015

Targi Interschutz 2015

Targi Wod-Kan 2015 w Bydgoszczy

Stoisko na zawodach FCC w Pabianicach

AWG Tour Poland 2015

Pokaz sprzętu do stabilizacji – Rzeszów

10 kwietnia 2015 roku, na zaproszenie OW ZOSP RP w Rzeszowie, na terenie Komendy Miejskiej PSP w Rzeszowie obdyła się prezentacja podpór stablizacyjnych firmy Paratech. Przybyłym strażakom PSP i OSP pokazliśmy możliwości oferowanego sprzętu oraz metody stabilizacji samochodu osobowego znajdującego się na boku.

Pokazy w czasie konferencji „Ochrona Przeciwpożarowa Lasów”

27 marca, podczas konferencji naukowo- technicznej  w Łysomicach k/Torunia, odbyła się prezentacja asortymentu firmy Kadimex. Ponieważ celem konferencji, w której uczestniczyli przedstawiciele Lasów Państwowych, Państwowej Straży Pożarnej, Ochotniczej Straży Pożarnej, jednostek samorządowych i specjaliści z zakresu ochrony ppoż., była prezentacja zagadnień oraz wymiana poglądów na temat szerokiego spektrum zagadnień odnoszących się do ochrony lasów przed pożarami, […]

Pokazy asortymentu Kadimex – Złotoryja

9 marca 2015 roku zostaliśmy zaproszeni przez OW ZOSP RP we Wrocławiu na prezentację naszego asortymentu przedstawicielom jednostek OSP i PSP z okolic Wrocławia. Na terenie Komendy Powiatowej PSP w Złotoryji wystawiliśmy stoisko reklamowe, przy którym zainteresowani mogli zapoznać się dokładnie z naszą ofertą sprzętową. Dodatkowo przedstawiliśmy również dynamiczną prezentację sprzętu do stabilizacji firmy Paratech […]

Pokazy sprzętu do stabilizacji Paratech dla ZOSP RP

Od początku roku jesteśmy obecni na naradach Związku Ochotniczych Straży Pożarnych Rzeczpospolitej Polski. Prezentujemy na nich systemy do stabilizacji firmy Paratech oraz pozostałą ofertę sprzętową dla ZOSP RP.

Prezentacja węży 38 i 42 mm oraz armatury AWG w OSz KW PSP Olsztyn

W ostatnim czasie przekazaliśmy kilka węży tłocznych OSW Escbach o niestandardowych w Polsce średnicach oraz armaturę pożarniczą AWG do testów dla  Ośrodka Szkolenia Komendy Wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej w Olsztynie.

Paratech Tour Poland – Listopad 2014

W dniach 3 – 6 listopada, po raz kolejny w tym roku mieliśmy przyjemność organizować Paratech Tour, w czasie którego demonstrowano stabilizację pojazdów oraz budynków z wykorzystaniem najwyższej klasy sprzętu tego typu.

XI Mistrzostwa Polski Strażaków Ochotników STIHL TIMBERSPORTS Series

W dniu 19 lipca 2014 r. w Kruszwicy odbywały się XI Mistrzostwa Polski Strażaków Ochotników STIHL TIMBERSPORTS® Series. STIHL TIMBERSPORTS® SERIES to międzynarodowa seria zawodów w cięciu i rąbaniu drewna z użyciem pilarki łańcuchowej, siekiery i piły ręcznej. Zawody składają się z sześciu konkurencji: Springboard, Standing Block Chop, STIHL Stock Saw, Single Buck, Underhand Chop […]

VIII Mistrzostwa Polski Strażaków Ochotników w Ratownictwie Wodnym i Powodziowym – Sieraków 20-22 czerwca 2014

W dniach 20-22 czerwca br. w Sierakowie Wielkopolskim, nad jeziorem Jaroszewskim odbywały się VIII Mistrzostwa Polski Strażaków Ochotników w Ratownictwie Wodnym i Powodziowym. Mimo niesprzyjającej pogody na stracie zameldowało się  45 załóg OSP, w tym jedna załoga kobieca. Budowa wału przeciwpowodziowego, rzuty ratownicze kołem i rzutką, ratowanie zagrożonego przez powódź przy użyciu łodzi motorowej, ratowanie […]

Paratech Tour Poland – Czerwiec 2014

Na początku czerwca 2014 roku, miały miejsce pokazy sprzętu do stabilizacji oraz sprzętu burzącego firmy PARATECH, naszego partnera handlowego. Pokazy zostały zorganizowane:

Targi Edura 2014

W dniach 12-14 czerwca 2014, na terenie Targów Kielce odbyła się X wystawa EDURA 2014, na której prezentowane są urządzenia, technologie i sprzęt ratowniczy, zaprojektowany głównie dla jednostek ochrony przeciwpożarowej. Na takich targach nie mogło zabraknąć również naszej firmy, która wystawiała się na stoisku w hali F.

Kadimex oficjalnym dystrybutorem firmy Dönges w Polsce

Z przyjemnością informujemy, że zostaliśmy oficjalnym dystrybutorem firmy Dönges na rynku polskim. Dönges to firma, która powstała w 1903 r i jest producentem różnorakiego sprzętu dla Straży Pożarnej, Wojska oraz Przemysłu. Posiadamy pełną ofertę produktową firmy Dönges . Zapraszamy do zapoznania się z ofertą – wszelkie pytanie proszę kierować na adres handlowy@kadimex.pl

Targi Edura 2013

Zapraszamy do obejrzenia krótkiej relacji z niedawnych targów Edura. W tym roku obecni byliśmy wewnątrz hali wystawowej. Na stoisku nasi goście mogli zapoznać się z szeroką ofertą sprzętu dla Straży Pożarnej, jak i również ze specjalistycznym sprzętem używanym do stałych instalacji pianowych.

Prezentacja działka wodno – pianowego Twister 2400

W ostatnim czasie braliśmy udział w prezentacji działka wodno – pianowego TWISTER w jednej z zaprzyjaźnionych podwarszawskich Komend Państwowej Straży Pożarnej. Małe gabaryty, bardzo niska waga i daleki zasięg rzutu to nie jedyne zalety TWISTERA. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.

Kadimex wyłącznym przedstawicielem AWG w Polsce

Z przyjemnością informujemy, że zostaliśmy wyłącznym przedstawicielem firmy AWG na rynku polskim. AWG to światowy lider w produkcji armatury przyłączeniowej i wodno-pianowej. Produkty z logo AWG to najwyższa jakość wykonania, niezawodność a także doceniane przez Strażaków walory użytkowe. Posiadamy pełną ofertę produktową AWG. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą – wszelkie pytanie proszę kierować na […]