W dniach 12-14 czerwca 2014, na terenie Targów Kielce odbyła się X wystawa EDURA 2014, na której prezentowane są urządzenia, technologie i sprzęt ratowniczy, zaprojektowany głównie dla jednostek ochrony przeciwpożarowej. Na takich targach nie mogło zabraknąć również naszej firmy, która wystawiała się na stoisku w hali F.

Podczas targów zaprezentowaliśmy nasz bardzo szeroki asortyment produktów w tym wiele nowości na naszym rynku. Na stoisku można było zobaczyć sprzęt spalinowy, burzący, oświetleniowy, ochrony osobistej, do ratownictwa medycznego, do ratownictwa technicznego, stabilizacji pojazdów, armaturę wodno – pianową, węże i inne produkty, dedykowane dla strażaków. Obecni byli również przedstawiciele naszych partnerów handlowych, którzy pomagali nam odpowiedzieć nawet na najtrudniejsze pytania klientów. Nie da się ukryć, że nasze stoisko cieszyło się bardzo dużym zainteresowaniem, które w jednym momencie nawet spowodowało powstanie kolejki do wejścia.

Z targów EDURA 2014 wracaliśmy również z tarczą, gdyż nasz produkt – rękawica strażacka Harley otrzymała wyróżnienie za najlepszy produkt.

Mamy nadzieję, że dzięki targom EDURA 2014 nasza firmą zostanie w Państwa pamięci i będzie się pozytywnie kojarzyć. Dziękujemy wszystkim odwiedzającym za pytania i rozmowy, które również dla nas są cennym doświadczeniem.