Nasz katalog prezentuje najświeższe propozycje firmy, dostarczając szczegółowych informacji o naszym asortymencie. Został on stworzony z myślą o tym, aby ułatwić Ci wybór produktów, które najlepiej odpowiadają Twoim potrzebom i oczekiwaniom. Wśród prezentowanych produktów, znajdują się m.in. ubrania specjalne, skórzane buty strażackie, rękawice, hełmy, armatura wodno-pianowa, węże pożarnicze oraz różnego rodzaju narzędzia pomocnicze. Praktycznie wszystkie prezentowane produkt, objęte są dofinansowaniem m.in. z WFOŚiGW, KSRG czy MSWiA.

(TUTAJ SPRAWDŹ AKTUALNE NABORY DOFINANSOWAŃ)

Katalog dostępny jest do pobrania w formacie PDF lub do przeglądania online. Oferuje szeroki wybór produktów wykonanych z materiałów najwyższej jakości, aby zapewnić Ci bezpieczeństwo podczas działań.

Bezpieczeństwo

Dbamy o Twoje bezpieczeństwo, dlatego wszystkie produkty prezentowane w naszym katalogu są wykonane z materiałów najwyższej jakości.

Nie zwlekaj

Zachęcamy do pobrania naszego katalogu produktów i przekonania się na własne oczy, jak wiele interesujących produktów mamy w ofercie. Jesteśmy pewni, że każdy znajdzie w nim coś dla siebie!

Zakup online?

Tak! Większość produktów z naszego katalogu jest dostępne od ręki w naszym sklepie internetowym: www.kadimex24.pl

Sprawdź aktualne nabory dofinansowań

BLOG_nowoczesna_remiza
WFOSiGW-maz_MDP_ADS
dzienkobietWFOSiGW-SLASKIE_MDP_POST-1002
MSWiA – ads@150x