RATOWNICTWO_CHEM-EKO_KATEGORIA
 • Szelki bezpieczeństwa P-70

  Szelki bezpieczeństwa P-70

  1.00 

  Szelki bezpieczeństwa PROTEKT P-70 przeznaczone do regularnie wykonywanych prac na wysokości. Przystosowane zarówno do pracy “w podparciu” jak i “w podwieszeniu”. Dedykowane do prac na powierzchniach stromych oraz dla dostępu linowego i ratownictwa.

 • detektor-msa-4xr

  Detektor wielogazowy MSA ALTAIR 4XR

  Przenośny detektor Altair 4XR przeznaczony do wykrywania metanu (CH4), siarkowodoru (H2S), tlenku węgla oraz ubytku tlenu, z technologią komunikacji w czasie rzeczywistym poprzez Bluetooth. Wyposażony w innowacyjne sensory XCell o podwyższonej żywotności oraz dodatkowe funkcje, takie jak: MotionAlert i InstantAlert.

 • Kombinezon-chemoodporny-DuPont-Tychem

  Kombinezon chemoodporny TYCHEM F

  1.00 

  Kombinezony Tychem® F (model CHA5) tworzą barierę ochronną pomagającą zabezpieczyć pracowników przed licznymi organicznymi substancjami chemicznymi o działaniu toksycznym, silnie stężonymi nieorganicznymi związkami chemicznymi (nawet pod ciśnieniem), cząstkami stałymi oraz zagrożeniami biologicznymi i bronią chemiczną.

  Kombinezony Tychem® F oferują ochronę Typ 3B, 4, 5 i 6, a zarazem są lekkie, wytrzymałe i wygodne.

 • kombinezon gazoszczelny drager CPS7900

  Kombinezon gazoszczelny Dräger CPS 7900

  1.00 

  Ubranie ochrony przeciwchemicznej Dräger CPS 7900 oferuje wybitną ochronę przed chemikaliami przemysłowymi, gazami bojowymi i innymi towarami szkodliwymi. Jego innowacyjny materiał kwalifikuje go do prac w obszarach zagrożonych wybuchem, jak również z głębokozimnymi substancjami.

 • Vautex_Et

  Kombinezon GAZOSZCZELNY Vautex ET

  1.00 

  Vautex Elite ET jest jednoczęściowym kombinezonem chemoodpornym oferującym niezawodną ochronę przeciwko gazom, parom, substancjom chemicznym w postaci stałej i płynnej, jak również przeciwko zanieczyszczeniom radioaktywnym.

  Kombinezon Vautex Elite ET cechuje duża zintegrowana szyba, która pozwala zmniejszyć ciężar w obszarze głowy. Gazoszczelny zamek z osłoną oraz wymienne buty i rękawice zapewniają wysoki poziom bezpieczeństwa i elastyczności.

 • Kombinezon-kwaso-ługo-odporny-2

  Kombinezon kwaso-ługo odporny

  1.00 

  Ubranie przeznaczone jest do pracy w środowisku chemicznie agresywnym, dla pracowników narażonych na działanie kwasów i ługów. Ubranie może być również stosowane jako ochrona przed zamoczeniem wodą, ściekami przemysłowymi o odczynie kwaśnym lub zasadowym oraz roztworami soli.

 • aparat_powietrzny_honywell_X-PRO

  Aparat oddechowy X-PRO

  1.00 

  Nowa generacja aparatów oddechowych o otwartym obiegu. Od ponad 50 lat FENZY SAS pracuje nad udoskonalaniem aparatów oddechowych i dostosowaniem ich do najcięższych warunków.  X-Pro to najnowszy produkt FENZY SAS, skonstruowany w oparciu o najnowsze technologie i zastosowanie wyposażenia stanowiącego najtrafniejsze połączenie wygody i niezawodności.

 • aparat_powietrzny_AERIS_typ_2

  Aparat oddechowy AERIS typ II

  1.00 

  Fenzy Aeris Komfort Typ 2 to izolujący aparat oddechowy o otwartym obiegu produkcji firmy Honeywell Safety Products zgodny z wymogami normy EN 137, Typ 2. Jest to aparat wygodny, o wysokiej wydajności i trwałości zapewniający długotrwałą ochronne w najcięższych sytuacjach.

 • SINTANl

  Odtłuszczacz SINTAN

  1.00 

  Skuteczny i bezkonkurencyjny środek odtłuszczający, znany i stosowanym od ponad 20 lat na całym świecie.

 • sorbent_compact_worek_big

  Sorbent COMPAKT

  1.00 

  Sorbent Compakt przeznaczony do absorbcji paliw, kwasów i zasad.

 • superiror_special_20kg_front

  Sorbent SUPERIOR SPECIAL

  1.00 

  Sypki sorbent wykonany z naturalnych minerałów.

 • DUCK

  Sorbent DUCK

  1.00 

  Sorbent DUCK to lekki sorbent selektywny, który jest stosowany do zbierania produktów ropopochodnych z powierzchni wody.

 • sorbent_nonaqua__big

  Sorbent NONAQUA

  1.00 

  Hydrofobowy sorbent poliuretanowy, który pochłania tylko oleje i substancje ropopochodne

 • skladany-zbiornik-o-duzej-objetosci

  Składany zbiornik o dużej objętości

  1.00 

  Zbiornik służy do gromadzenia wody użytkowej lub jako studzienka na substancje niebezpieczne. Dzięki szybkiemu rozkładaniu i niskiej masie nadaje się np. do gaszenia pożarów z helikoptera za pomocą wiadra bambi, albo przepompowywania w trudno dostępnych miejscach.

 • zbiornik-skladany-samonosny

  Zbiornik składany samonośny

  1.00 

  Zbiornik służy do gromadzenia wody użytkowej lub jako studzienka na substancje niebezpieczne. Szybki montaż i niska masa pozwalają używać go do przepompowywania wyciekających substancji przy awariach, albo jako rezerwuar wody w trudno dostępnych miejscach, na przykład w trakcie gaszenia pożarów lub wszędzie tam, gdzie brak ujęcia wody. Najpopularniejsze są sześciokątne zbiorniki o pojemności 1000 i 2000 litrów.