kamera-termowizyjna-flir-k2-kamera-k2
 • K55

  Kamera termowizyjna K55

  1.00 

  Najnowocześniejsze rozwiązanie wśród kamer termowizyjnych jest pierwszym kompletnym rozwiązaniem dla strażaków. Jest to kombinacja najlepszego na świecie obrazu termalnego, o rozdzielczości 320 x 240 pikseli z nowoczesnym małym i lekkim designem.

 • kamera-termowizyjna-flir-k2-kamera-k2

  Kamera termowizyjna K2

  1.00 

  FLIR K2 jest wytrzymałą, niezawodną i wyjątkowo ekonomiczną kamerą termowizyjną, specjalnie zaprojektowaną dla strażaków do zastosowania w trudnych warunkach ich pracy. Przedstawia obrazy termiczne w rozdzielczości 160×120 pikseli, na wyraźnym 3” ekranie.

 • kamera-termowizyjna-argus-tt

  Kamera termowizyjna Argus®TT

  1.00 

  Kamera termowizyjna typu Argus®TT została zaprojektowana z myślą o wsparciu operacji policji, straży pożarnych i służb specjalnych. Umożliwieniu wykrycia obrazu cieplnego osoby lub przedmiotu.
  Kamera termowizyjna typu Argus®TT może być stosowana w warunkach zerowej widoczności – kompletna ciemności i zadymienie. Możliwe jest to dlatego, że energią wykrywaną jest energia cieplna a nie świetlna. Kamera może być używana zarówno w świetle dziennym jak i podczas nocnych operacji w wielu różnych sytuacjach.

 • kamera-termowizyjna-argus-mi-tic-s

  Kamera termowizyjna Argus MI-TIC S

  1.00 

  Najbardziej zaawansowana kamera termowizyjna dla strażaków. Duży 3,5 calowy wyświetlacz przejrzyście odzwierciedla scenę pożaru. W dalszym ciągu bardzo lekka – 800 g i łatwa do noszenia. Dynamiczny zakres temperatury zwiększony do 1100°C pokazuje nawet detale ze sceny dużego pożaru o wysokiej temperaturze. Bogate wyposażenie zawierające między innymi: wskaźnik laserowy wspomagający komunikację, elektroniczny kompas wspomagający orientację i oznaczenie źródeł gorąca

 • kamera-termowizyjna-argus-mi-tic-e

  Kamera Termowizyjna Argus MI-TIC E

  1.00 

  Najlżejsza i najbardziej przystępna cenowo kamera termowizyjna z certyfikatem NFPA. Dzięki zastosowaniu unikalnej konstrukcji kamera waży zaledwie 750 g i jest łatwa do noszenia. Dynamiczny zakres temperatury do 760°C umożliwia szczegółowe odzwierciedlenie sceny pożaru

 • kamera-termowizyjna-msa-evolution-6000-plus

  Kamera termowizyjna MSA Evolution 6000 Plus

  1.00 

  Nowe kamery termowizyjne Evolution 6000 firmy MSA to zaawansowane technologicznie, odporne na zniszczenie urządzenia wspomagające działania ratownicze. Udoskonalone właściwości gwarantują najlepszą jakość obrazowania termicznego, dzięki zastosowaniu przetwornika o wysokiej rozdzielczości 320×240. Kamery Evolution 6000 Plus zostały wyposażone w wskaźnik laserowy, dalmierz, pirometr oraz kompas.

 • kamera-termowizyjna-msa-evolution-6000-xtreme

  Kamera termowizyjna MSA Evolution 6000 Xtreme

  1.00 

  Nowe kamery termowizyjne Evolution 6000 firmy MSA to zaawansowane technologicznie, odporne na zniszczenie urządzenia wspomagające działania ratownicze. Udoskonalone właściwości gwarantują najlepszą jakość obrazowania termicznego, dzięki zastosowaniu przetwornika o wysokiej rozdzielczości 320×240. Kamery Evolution 6000 Xtreme zostały wyposażone w wskaźnik laserowy, dalmierz, pirometr, kompas, zintegrowane funkcje przechwytywania obrazu i sygnału video oraz zintegrowany bezprzewodowy system video.

 • kamera-termowizyjna-msa-evolution-6000-2

  Kamera termowizyjna MSA Evolution 6000

  1.00 

  Nowe kamery termowizyjne Evolution 6000 firmy MSA to zaawansowane technologicznie, odporne na zniszczenie urządzenia wspomagające działania ratownicze. Udoskonalone właściwości gwarantują najlepszą jakość obrazowania termicznego, dzięki zastosowaniu przetwornika o wysokiej rozdzielczości 320×240. Kamery Evolution 6000 Basic zostały wyposażone w wskaźnik laserowy oraz pirometr.