agregat-pradotworczy-fogo-fh-6540-e-50-kva-ip23
 • agregat-pradotworczy-fogo-fh-8220-w

  AGREGAT PRĄDOTWÓRCZY FOGO FH 8220 WTE 6,5 KVA IP23

  1.00 

  Agregat prądotwórczy FOGO FH 8220 WTE wyposażony w układ spawalniczy, moc maksymalna – 11,0 kVA, moc znamionowa – 10,0 kVA, maksymalny prąd spawania – 300 A. Agregat wyposażony w silnik HONDA B&S 21HP. Doskonałe rozwiązanie dla wymagających użytkowników którzy potrzebują zasilania oraz możliwości  spawania. Dodatkowym atutem jest elektryczny rozrusznik.

 • agregat-pradotworczy-fogo-fh-8220-w

  AGREGAT PRĄDOTWÓRCZY FOGO FH 8220 WE 6,5 KVA IP23

  1.00 

  Agregat prądotwórczy FOGO FH 8220 WE wyposażony w układ spawalniczy, moc maksymalna – 7,2kVA, moc znamionowa – 6,5kVA, maksymalny prąd spawania – 220A. Agregat wyposażony w silnik HONDA GX390 o mocy 11KM. Doskonałe rozwiązanie dla wymagających użytkowników którzy potrzebują zasilania oraz możliwości  spawania. Dodatkowym atutem jest elektryczny rozrusznik.

 • agregat-pradotworczy-fogo-fh-8220-w

  AGREGAT PRĄDOTWÓRCZY FOGO FH 8220 W 6,5 KVA IP23

  1.00 

  Agregat prądotwórczy wyposażony w układ spawalniczy, moc maksymalna – 7,2kVA, moc znamionowa – 6,5kVA, maksymalny prąd spawania – 220A. Agregat wyposażony w silnik HONDA GX390 o mocy 11KM. Doskonałe rozwiązanie dla wymagających użytkowników którzy potrzebują zasilania oraz możliwości  spawania. 

 • agregat-pradotworczy-fogo-fv-20540-rte

  AGREGAT PRĄDOTWÓRCZY FOGO FV 20540 RTEA 17,5 KVA IP54

  1.00 

  Agregat prądotwórczy firmy Fogo FV 20540 RTE to profesjonalny, przenośny agregat trójfazowy, który bardzo dobrze poradzi sobie na placach budów, przy pracach drogowych, a także w biurze, czy w domu. Agregat ten odporny jest na niełatwe warunki pracy. Agregaty prądotwórcze z wbudowaną funkcją DVR przeznaczone są do zasilania urządzeń, które wymagają ustabilizowanych parametrów prądu. Znajdują one zastosowanie przy zasilaniu spawarek, elektronarzędzi, maszyn elektrycznych, pomp, czy też oświetlenia. Agregat ten może pracować ze wszystkimi odbiornikami trójfazowymi.

 • agregat-pradotworczy-fogo-fv-20540-rte

  AGREGAT PRĄDOTWÓRCZY FOGO FV 20540 RTE 17,5 KVA IP54

  1.00 

  Agregat prądotwórczy firmy Fogo FV 20540 RTE to profesjonalny, przenośny agregat trójfazowy, który bardzo dobrze poradzi sobie na placach budów, przy pracach drogowych, a także w biurze, czy w domu. Agregat ten odporny jest na niełatwe warunki pracy. Agregaty prądotwórcze z wbudowaną funkcją DVR przeznaczone są do zasilania urządzeń, które wymagają ustabilizowanych parametrów prądu. Znajdują one zastosowanie przy zasilaniu spawarek, elektronarzędzi, maszyn elektrycznych, pomp, czy też oświetlenia. Agregat ten może pracować ze wszystkimi odbiornikami trójfazowymi.

 • agregat-pradotworczy-fogo-fv-20000-rcea

  AGREGAT PRĄDOTWÓRCZY FOGO FV 20000 RCEA 17,5 KVA IP23

  1.00 

  Agregat prądotwórczy firmy Fogo FV 20000 RCEA to profesjonalny, przenośny agregat trójfazowy, który bardzo dobrze poradzi sobie na placach budów, przy pracach drogowych, a także w biurze, czy w domu. Agregat ten odporny jest na niełatwe warunki pracy. Agregaty prądotwórcze z wbudowaną funkcją DVR przeznaczone są do zasilania urządzeń, które wymagają ustabilizowanych parametrów prądu. Znajdują one zastosowanie przy zasilaniu spawarek, elektronarzędzi, maszyn elektrycznych, pomp, czy też oświetlenia. Agregat ten może pracować ze wszystkimi odbiornikami trójfazowymi.

 • agregat-pradotworczy-fogo-fv-20000-rtea

  AGREGAT PRĄDOTWÓRCZY FOGO FV 20000 RTEA 17,5 KVA IP23

  1.00 

  Agregat prądotwórczy firmy Fogo FV 20000 RTEA to profesjonalny, przenośny agregat trójfazowy, który bardzo dobrze poradzi sobie na placach budów, przy pracach drogowych, a także w biurze, czy w domu. Agregat ten odporny jest na niełatwe warunki pracy. Agregaty prądotwórcze z wbudowaną funkcją DVR przeznaczone są do zasilania urządzeń, które wymagają ustabilizowanych parametrów prądu. Znajdują one zastosowanie przy zasilaniu spawarek, elektronarzędzi, maszyn elektrycznych, pomp, czy też oświetlenia. Agregat ten może pracować ze wszystkimi odbiornikami trójfazowymi.

 • agregat-pradotworczy-fogo-fv-20000-rtea

  AGREGAT PRĄDOTWÓRCZY FOGO FV 20000 RTE 17,5 KVA IP23

  1.00 

  Agregat prądotwórczy firmy Fogo FV 20000 RTE to profesjonalny, przenośny agregat trójfazowy, który bardzo dobrze poradzi sobie na placach budów, przy pracach drogowych, a także w biurze, czy w domu. Agregat ten odporny jest na niełatwe warunki pracy. Agregaty prądotwórcze z wbudowaną funkcją DVR przeznaczone są do zasilania urządzeń, które wymagają ustabilizowanych parametrów prądu. Znajdują one zastosowanie przy zasilaniu spawarek, elektronarzędzi, maszyn elektrycznych, pomp, czy też oświetlenia. Agregat ten może pracować ze wszystkimi odbiornikami trójfazowymi.

 • agregat-pradotworczy-fogo-fv-15000-rcea

  AGREGAT PRĄDOTWÓRCZY FOGO FV 15000 RCEA 13,0 KVA IP23

  1.00 

  Agregat prądotwórczy firmy Fogo FV 15000 RCEA to profesjonalny, przenośny agregat trójfazowy, który bardzo dobrze poradzi sobie na placach budów, przy pracach drogowych, a także w biurze, czy w domu. Agregat ten odporny jest na niełatwe warunki pracy. Agregaty prądotwórcze z wbudowaną funkcją DVR przeznaczone są do zasilania urządzeń, które wymagają ustabilizowanych parametrów prądu. Znajdują one zastosowanie przy zasilaniu spawarek, elektronarzędzi, maszyn elektrycznych, pomp, czy też oświetlenia. Agregat ten może pracować ze wszystkimi odbiornikami trójfazowymi.

 • agregat-pradotworczy-fogo-fv-15000-rte

  AGREGAT PRĄDOTWÓRCZY FOGO FV 15000 RTE/RTEA 12,5 KVA IP23

  1.00 

  Agregat prądotwórczy firmy Fogo FV 15000 RTE/RTEA to profesjonalny, przenośny agregat trójfazowy, który bardzo dobrze poradzi sobie na placach budów, przy pracach drogowych, a także w biurze, czy w domu. Agregat ten odporny jest na niełatwe warunki pracy. Agregaty prądotwórcze z wbudowaną funkcją DVR przeznaczone są do zasilania urządzeń, które wymagają ustabilizowanych parametrów prądu. Znajdują one zastosowanie przy zasilaniu spawarek, elektronarzędzi, maszyn elektrycznych, pomp, czy też oświetlenia. Agregat ten może pracować ze wszystkimi odbiornikami trójfazowymi.

 • agregat-pradotworczy-fogo-fv-15540-rte

  AGREGAT PRĄDOTWÓRCZY FOGO FV 15540 RTE/RTEA 12,5 KVA IP54

  1.00 

  Agregat prądotwórczy firmy Fogo FV 15540 RTE/RTEA to profesjonalny, przenośny agregat trójfazowy, który bardzo dobrze poradzi sobie na placach budów, przy pracach drogowych, a także w biurze, czy w domu. Agregat ten odporny jest na niełatwe warunki pracy. Agregaty prądotwórcze z wbudowaną funkcją DVR przeznaczone są do zasilania urządzeń, które wymagają ustabilizowanych parametrów prądu. Znajdują one zastosowanie przy zasilaniu spawarek, elektronarzędzi, maszyn elektrycznych, pomp, czy też oświetlenia. Agregat ten może pracować ze wszystkimi odbiornikami trójfazowymi.

 • agregat-pradotworczy-fogo-fv-13540-rtea

  AGREGAT PRĄDOTWÓRCZY FOGO FV 13540 RTE/RTEA 11,3 KVA IP54

  1.00 

  Agregat prądotwórczy firmy Fogo FV 13540 RTE/RTEA to profesjonalny, przenośny agregat trójfazowy, który bardzo dobrze poradzi sobie na placach budów, przy pracach drogowych, a także w biurze, czy w domu. Agregat ten odporny jest na niełatwe warunki pracy. Agregaty prądotwórcze z wbudowaną funkcją DVR przeznaczone są do zasilania urządzeń, które wymagają ustabilizowanych parametrów prądu. Znajdują one zastosowanie przy zasilaniu spawarek, elektronarzędzi, maszyn elektrycznych, pomp, czy też oświetlenia. Agregat ten może pracować ze wszystkimi odbiornikami trójfazowymi.

 • agregat-pradotworczy-fogo-fv-13000-rcea

  AGREGAT PRĄDOTWÓRCZY FOGO FV 13000 RCEA 11,3 KVA IP23

  1.00 

  Agregat prądotwórczy FV 13000 RCEA to niezawodne i funkcjonalne urządzenie stanowiące samodzielne źródło prądu. Może być wykorzystany w miejscach, gdzie nie ma możliwości korzystania z energii elektrycznej. Z elektronicznym regulatorem napięcia, dźwiękochłonną obudową i rozrusznikiem elektrycznym. Przystosowany do pracy z SZR/ATS. Agregat posiada zwartą konstrukcję i silnik 18HP, który pozwoli na długą i nieprzerwaną pracę. Nie należy go używać w pomieszczeniach zamkniętych, chronić od wilgoci i nie pozostawiać włączonego bez nadzoru. Produkt firmy Fogo to urządzenie wykonane ze szczególną starannością oraz przy użyciu najwyższej jakości materiałów, dlatego odznacza się żywotnością i wytrzymałością na długą i ciężką pracę.

 • agregat-pradotworczy-fogo-fv-13000-rtea

  AGREGAT PRĄDOTWÓRCZY FOGO FV 13000 RTE/RTEA 11,3 KVA IP23

  1.00 

  Agregat prądotwórczy firmy Fogo FV 13000 RTE/RTEA  to profesjonalny, przenośny agregat trójfazowy, który bardzo dobrze poradzi sobie na placach budów, przy pracach drogowych, a także w biurze, czy w domu. Agregat ten odporny jest na niełatwe warunki pracy. Agregaty prądotwórcze z wbudowaną funkcją DVR przeznaczone są do zasilania urządzeń, które wymagają ustabilizowanych parametrów prądu. Znajdują one zastosowanie przy zasilaniu spawarek, elektronarzędzi, maszyn elektrycznych, pomp, czy też oświetlenia. Agregat ten może pracować ze wszystkimi odbiornikami trójfazowymi.

 • agregat-pradotworczy-fogo-fv-13540-e

  AGREGAT PRĄDOTWÓRCZY FOGO FV 13540 E 10,9 KVA IP23

  1.00 

  Agregat prądotwórczy firmy Fogo FV 13540 E to profesjonalny, przenośny agregat trójfazowy, który bardzo dobrze poradzi sobie na placach budów, przy pracach drogowych, a także w biurze, czy w domu. Agregat ten odporny jest na niełatwe warunki pracy. Agregaty prądotwórcze z wbudowaną funkcją AVR w modelach FV 13540 RE przeznaczone są do zasilania urządzeń, które wymagają ustabilizowanych parametrów prądu. Znajdują one zastosowanie przy zasilaniu spawarek, elektronarzędzi, maszyn elektrycznych, pomp, czy też oświetlenia. Agregat ten może pracować ze wszystkimi odbiornikami trójfazowymi.