• Radiotelefon Motorola SL4000

  1.00 

  Radiotelefony MOTOTRBO serii SL4000 wyznaczają nowe standardy, oferując nową jakość cyfrowej komunikacji radiowej. Dzięki kompletnej i bogatej ofercie MOTOTRBO obejmującej radiotelefony przenośne, przewoźne, przekaźniki, akcesoria, aplikacje, oprogramowanie oraz usługi, Państwa przedsiębiorstwo może osiągnąć znacznie więcej. Bardziej wyraźny dźwięk, dostęp do danych w czasie rzeczywistym oraz dyskrecja komunikacji zapewnią większą wydajność personelu. Nadchodzi nowa jakość cyfrowej komunikacji.

 • MOTOTRBO DP4801 Ex – wersja iskrobezpieczna ATEX

  1.00 

  W pełni wyposażony przenośny radiotelefon DP4801 Ex z certyfikatem ATEX oferuje niezrównaną komunikację głosową, możliwość transmisji danych, zintegrowany system GPS, wiadomości tekstowe, kolorowy wyświetlacz z ułatwiającym czytanie wiadomości trybem dziennym/nocnym oraz najlepsze w swojej klasie audio, obejmujące funkcję Inteligentnego dźwięku i dostosowywaną do potrzeb użytkownika funkcję powiadomień głosowych.

 • Radiotelefon Motorola DP4800/DP4801

  1.00 

  Kompletnie wyposażony przenośny radiotelefon DP4800/DP4801 oferuje niezrównaną komunikację głosową i przesyłanie danych, opcjonalny zintegrowany system GPS, a ponadto przesyłanie dźwięku i danych w systemie Bluetooth, pełnokolorowy wyświetlacz wiadomości tekstowych z ułatwiającym ich czytanie trybem dziennym/nocnym oraz najlepszą w swojej klasie obsługę dźwięku, która obejmuje funkcję Inteligentny dźwięk oraz dostosowywaną do potrzeb funkcję powiadomień głosowych.

 • Radiotelefon Motorola DP4600/DP4601

  1.00 

  Przenośne radiotelefony z serii DP4600/DP4601 oferują niezrównaną komunikację głosową i przesyłanie danych, opcjonalny zintegrowany system GPS, a ponadto przesyłanie dźwięku i danych w systemie Bluetooth, funkcję przesyłania wiadomości tekstowych, 4-wierszowy wyświetlacz oraz najlepszą w swojej klasie obsługę dźwięku, która obejmuje funkcję Inteligentny dźwięk oraz dostosowywaną do potrzeb funkcję powiadomień głosowych.

 • Radiotelefon Motorola DP4400/DP4401

  1.00 

  Przenośne radiotelefony z serii DP4400/DP4401 oferują niezrównaną komunikację głosową i przesyłanie danych, opcjonalny zintegrowany system GPS, a ponadto przesyłanie dźwięku i danych w systemie Bluetooth oraz najlepszą w swojej klasie obsługę dźwięku, która obejmuje funkcję Inteligentny dźwięk oraz dostosowywaną do potrzeb funkcję powiadomień głosowych.

 • Radiotelefon Motorola DP3600 / DP3601

  1.00 

  Przenośny 1000-kanałowy radiotelefon DP3600 / DP 3601 z wyświetlaczem zawiera wbudowany modem GPS umożliwiający zaawansowane monitorowanie lokalizacji. Urządzenie zapewnia sprawną komunikację. Umożliwia łatwą migrację między systemem analogowym i cyfrowym. Dostępny w wersjach na pasma częstotliwości UHF i VHF.

 • Radiotelefon Motorola DP3441

  1.00 

  DP 3441 to przenośny, kompaktowy i wygodny, cyfrowy radiotelefon. Występuje w wersji UHF lub VHF. Jego funkcjonalność jest wsparta dedykowanym oprogramowaniem co daje mu: doskonałej jakości dźwięk, możliwość zarządzania zdalnego, szyfrowanie rozmów i wiele innych, a możliwość połączenia bezprzewodowego z siecią komputerową i wbudowany odbiornik GPS pozwalają korzystać z wielu dodatkowych funkcji.

 • Radiotelefon Motorola DP3400/DP3401

  1.00 

  Motorola DP3400/DP3401 to przenośne radiotelefony bez wyświetlacza, wchodzące w skład systemu MOTOTRBO™.

 • RADIOTELEFON MOTOROLA DP2600

  1.00 

  Model DP2600 oferuje najlepszą w swojej klasie jakość dźwięku. Funkcja Inteligentny dźwięk oraz funkcja powiadomień głosowych umożliwiają łatwą komunikację w trudnych warunkach pracy. Krystalicznie przejrzysty czarno-biały ekran ułatwia poruszanie się po menu i dostęp do listy kontaktów. Współdziała ponadto z urządzeniami analogowymi, umożliwiając przechodzenie na łączność cyfrową we własnym tempie i zgodnie z dostępnym budżetem.

 • Radiotelefon Motorola DP2400

  1.00 

  Model DP2400 oferuje najlepszą w swojej klasie jakość dźwięku w rozwiązaniu. Funkcja Inteligentny dźwięk oraz funkcja powiadomień głosowych umożliwiają łatwą komunikację w trudnych warunkach pracy. Ponadto współdziała z urządzeniami analogowymi, umożliwiając przechodzenie na łączność cyfrową we własnym tempie i zgodnie z dostępnym budżetem.

 • Radiotelefon Motorola DP1400

  1.00 

  Solidny analogowo-cyfrowy radiotelefon MOTOTRBO DP1400 oferuje wszystkie korzyści wynikające z zastosowania najnowszych technologii – od doskonałego dźwięku, poprzez większy zasięg, aż po dłuższy czas pracy akumulatorów. To niedrogie urządzenie jest zgodne z zaawansowanymi funkcjami systemu MOTOTRBO o wyjątkowym znaczeniu dla funkcjonowania firmy, takimi jak możliwość przerwania transmisji w celu nadania ważnego komunikatu.