Narzędzie-Hi-Lift-First-Responder-Jack-1-450×450
 • Stalowy podnośnik na podstawie

  Stalowy podnośnik na podstawie

  1.00 

  Stalowy podnośnik na podstawie zgodny z normą DIN 7355 w kolorze niebieskim. Zaletami tego urządzenia są samoczynna blokada bezpieczeństwa korby i składana rączka. Występuje w czterech  różnych wersjach w zależności od siły podnoszenia.

 • Rolki transportowe Gojak

  Rolki transportowe Gojak

  1.00 

  Rolka transportowa to optymalne urządzenie do przesuwania pojazdów, gdy nie można skorzystać ze standardowego napędu pojazdu. Dzięki nim można przesuwać pojazd utrudniający akcję lub posiadający uszkodzenia po wypadku uniemożliwiające dalszą jazdę. Rolka posiada opatentowany system podnoszenia, dzięki któremu można w kilka sekund przetransportować pojazd. Jest to możliwe dzięki pedałowi nożnemu. Umożliwia on podniesienie na odpowiednią wysokość kół samochodu i przesunięcie go przez jednego ratownika.

 • Narzędzie-Hi-Lift-First-Responder-Jack-1-450×450

  Narzędzie Hi-Lift First Responder Jack

  1.00 

  Narzędzie zaprojektowane przez strażaków z USA i wykonane ze stali, żeliwa i aluminium o dużej wytrzymałości. Dostępne w trzech rozmiarach 91, 122, 152 cm.

  Żadne inne urządzenie nie jest tak łatwe w użyciu, niezawodne, widoczne i wielozadaniowe. Hi-Lift First Responder Jack oferuje te same opcje co drogie narzędzia hydrauliczne, nie wymaga żadnego paliwa ani źródła prądu, co czyni go idealnym narzędzie podczas braku możliwości użycia narzędzi hydraulicznych oraz użycia go podczas wszystkich rodzajów katastrof.