• Buty gumowe Strażak

  Buty gumowe przeznaczone dla straży pożarnej. Zastosowane materiały oraz konstrukcje zapewniają wodoodporność, ochronę przed ogniem, a także porażeniem prądem przemiennym do 1 kV.


 • Buty strażackie HOLIK X-PRO

  1.00

  Wykonane z hydrofobowej skóry bydlęcej, kompozytowy podnosek chroniący palce.

  Ochrona ścięgna Achillesa.

  Podeszwa dopasowana do nogi strażaka, produkcja Holika-EXPLORER wykonana ze wzmacnianej gumy zapobiegającej przebiciu.

  Membrana PTFE, Sympatex lub Yuma.

  Zabezpieczenie zapobiegające przecięciu piłą łańcuchową w całej przedniej części buta.

  Mocowanie obuwia – sznurówki z przodu, sylikonowy zamek z boku buta, wewnętrzna osłona kostek, odblaskowe paski.


 • Buty strażackie KADIMEX KOMFORT Plus

  1.00

  Buty Komfort Plus  to obuwie strażackie z niską cholewką, odporne na zagrożenia związane z gaszeniem pożaru.  Posiada wzmocniony nosek chroniący  palce  i  zabezpieczający  je  przed uderzeniami  i naciskiem. Opcjonalnie dostępne jest z membraną klimatyczną zapewniająca lepszy komfort pracy. Buty Komfort Plus spełniają wymogi normy  PN EN 15090:2012.


 • Buty strażackie KADIMEX PRO-LINE Plus

  1.00

  Buty Proline Plus  to obuwie strażackie wysokiej klasy, odporne na zagrożenia związane z gaszeniem pożaru. Dostępne są z membraną klimatyczną zapewniająca lepszy komfort pracy. Buty  spełniają wymogi normy  PN EN 15090:2012.


 • Buty strażackie Haix FireFlash

  1.00

  Specjalistyczne buty Haix FireFlash, całkowicie wodoodporne buty do zadań specjalnych. Buty wykonane są ze specjalnej czarnej skóry dzięki której promienie słoneczne są odbijane co zapobiega nadmiernemu nagrzewaniu się stopy. Wysoka anty poślizgowa podeszwa, odporna na wysokie oraz niskie temperatur jak i dzięki specjalistycznej wkładce dopasowującej się do stopy o wysokim wchłanianiu wilgotności i szybkim osuszaniu, powoduje że praca w butach Haix FireFlesh jest całkowicie bezpieczna oraz komfortowa. Buty posiadają również opatentowany system amortyzujący odciąża stopy jak i stawy.

  Posiadają membranę GORE-TEX® i system klimatyczny HAIX®. Wkładka kostkowa, opatentowany system sznurowania z szybkim wkładaniem, okrycie zamka, sznurówki z NOMEX®, zagięcie przy pięcie i w obrębie podbicia, anatomiczna forma wkładki z bardzo dobrym wchłanianiem wilgotności i szybkim osuszaniem, wymienna i nadająca się do prania.


 • Półbuty koszarowe wzór 836

  1.00

  Wierzchy: skóra naturalna bydlęca, wodoodporna
  Podszewka: trójwarstwowa dzianina poliamidowa
  Spody: termokauczuk (TR)
  System montażu: klejony

  Numeracja: 23-31 – pełne numery i półnumery