Kombinezon kwaso-ługo odporny
 • Kombinezon-chemoodporny-DuPont-Tychem

  Kombinezon chemoodporny TYCHEM F

  1.00 

  Kombinezony Tychem® F (model CHA5) tworzą barierę ochronną pomagającą zabezpieczyć pracowników przed licznymi organicznymi substancjami chemicznymi o działaniu toksycznym, silnie stężonymi nieorganicznymi związkami chemicznymi (nawet pod ciśnieniem), cząstkami stałymi oraz zagrożeniami biologicznymi i bronią chemiczną.

  Kombinezony Tychem® F oferują ochronę Typ 3B, 4, 5 i 6, a zarazem są lekkie, wytrzymałe i wygodne.

 • kombinezon gazoszczelny drager CPS7900

  Kombinezon gazoszczelny Dräger CPS 7900

  1.00 

  Ubranie ochrony przeciwchemicznej Dräger CPS 7900 oferuje wybitną ochronę przed chemikaliami przemysłowymi, gazami bojowymi i innymi towarami szkodliwymi. Jego innowacyjny materiał kwalifikuje go do prac w obszarach zagrożonych wybuchem, jak również z głębokozimnymi substancjami.

 • ubranie-zaroodporne-usc-4

  Ubranie żaroodporne USC 4

  1.00 

  Ubiór niepalny i termoizolacyjny, osłaniający całą sylwetkę, chroni przed intensywnym promieniowaniem cieplnym i płomieniem. Przeznaczony jest do krótkotrwałego wejścia w strefę ognia w czasie akcji ratowniczych prowadzonych przez oddziały straży pożarnych. Ubiór jest noszony łącznie z maską i aparatem ze sprężonym powietrzem, które nie należą do wyposażenia ubioru. Użytkownik musi być asekurowany przez drugą osobę wyposażoną w taki sam ubiór. Ubiór składa się z czterech części: bluzy, spodni, rękawic i osłony obuwia. Wykonany jest z trzech warstw tkaniny – wierzch z tkaniny szklanej metalizowanej, – warstwa wewnętrzna z wełny wykończonej niepalnie, – z podszewki z tkaniny bawełnianej impregnowanej niepalnie i metalizowanej.

 • Ubranie-żaroodporne-ciężkie-strażackie-typ-3-G

  Ubranie żaroodporne ciężkie strażackie typ 3 G

  1.00 

  Ubranie odbijające promieniowanie cieplne przeznaczone do specjalnej akcji przeciwpożarowej. Ubranie chroni przed intensywnym promieniowaniem cieplnym, drobnymi gorącymi rozpryskami. Przeznaczone jest do stosowania w czasie akcji ratowniczych prowadzonych przez oddziały straży pożarnych, do krótkotrwałego wejścia w strefę ognia. Ubranie jest noszone z maską i aparatem ze sprężonym powietrzem. Ubranie może być również stosowane w warunkach przemysłowych, w których występuje wysoki poziom promieniowania cieplnego.

 • Ubranie-żaroodporne-U-10-02

  Ubranie żaroodporne U-10-02

  1.00 

  Ubranie przeznaczone jest do użytkowania na stanowiskach pracy, na których jest potrzebne zastosowanie odzieży z właściwościami ograniczonego rozprzestrzeniania płomienia i gdy użytkownik może zostać narażony na promieniowanie cieplne, ciepło konwekcyjne lub kontaktowe, oraz rozpryski stopionego metalu. Bluza zapinana z przodu na sześć guzików zatrzaskowych oraz rzep trudnopalny. Tył bluzy posiada karczek z otworami wentylacyjnymi. Spodnie do pasa utrzymywane na szelkach z regulacją ich długości. Spodnie zapinane z przodu w pasie na dwa guziki zatrzaskowe. Dla pełnej ochrony na stanowisku pracy ubranie powinno być użytkowane łącznie z ochroną głowy, rękawicami i getrami.

 • Vautex_Et

  Kombinezon GAZOSZCZELNY Vautex ET

  1.00 

  Vautex Elite ET jest jednoczęściowym kombinezonem chemoodpornym oferującym niezawodną ochronę przeciwko gazom, parom, substancjom chemicznym w postaci stałej i płynnej, jak również przeciwko zanieczyszczeniom radioaktywnym.

  Kombinezon Vautex Elite ET cechuje duża zintegrowana szyba, która pozwala zmniejszyć ciężar w obszarze głowy. Gazoszczelny zamek z osłoną oraz wymienne buty i rękawice zapewniają wysoki poziom bezpieczeństwa i elastyczności.

 • Rękawice_szerszeń

  Rękawice ochronne SZERSZEŃ

  1.00 

  Rękawice ochronne służące do usuwania gniazd szerszeni. Rękawice pięciopalcowe z długim mankietem zakończonym ściągaczem w postaci gumy zapobiegający przedostaniu się owadów do dłoni. Rękawice są obowiązkowym dodatkiem do kombinezonu.

 • Ubranie-ochronne-szerszeń-Hornet

  Ubranie ochronne szerszeń Hornet

  1.00 

  Kombinezon chroni całe ciało z wyłączeniem dłoni i stóp. W związku z tym zalecamy stosowanie rękawic ochronnych oraz odpowiedniego obuwia. Ochrona głowy jest przypinana do całości kombinezonu suwakiem i została skonstruowana w taki sposób, aby umożliwić pracę w hełmie ochronnym (strażackim, wojskowym, policyjnym, monterskim, budowlanym, itp.). Podczas akcji, użytkownik powinien mieć założone gogle lub mieć opuszczoną osłonę twarzy, aby ochronić oczy przed przedostaniem się do nich wypluwanego przez szerszenie jadu.

 • Kombinezon-kwaso-ługo-odporny-2

  Kombinezon kwaso-ługo odporny

  1.00 

  Ubranie przeznaczone jest do pracy w środowisku chemicznie agresywnym, dla pracowników narażonych na działanie kwasów i ługów. Ubranie może być również stosowane jako ochrona przed zamoczeniem wodą, ściekami przemysłowymi o odczynie kwaśnym lub zasadowym oraz roztworami soli.

 • c594e8bf9bc7899dd0841c1216e505eb

  Kombinezon z kaloszami chemoochronny 424/K

  0.00 

  Kombinezony z kaloszami są robione wyłącznie pod zamówienie termin około 3-4 tygodnie robocze.

 • kombinezon-gazoszczelny-goo-ms

  Kombinezon gazoszczelny

  1.00 

  Kombinezon gazoszczelny służy do ochrony przed działaniem szkodliwych substancji chemicznych w postaci gazów, oparów cieczy, aerozoli i pyłów oraz umożliwia pracę w atmosferze o podwyższonym stężeniu substancji toksycznych lub zubożonej w tlen. Może być użytkowany w zakresie temperatur od – 30oC do + 60oC. Kombinezon gazoszczelny jest jednoczęściowym ubraniem, z kapturem i doszytym plecakiem. Do kombinezonu ratownik wchodzi w hełmie, z nałożonym aparatem powietrznym i maską. W kapturze wklejona jest szyba panoramiczna zapewniająca ratownikowi dobrą widoczność.