noz-ratowniczy-glas-master-rescue-tool-i
 • economy-ii

  Nóż ratowniczy Economy II

  1.00 

  Kieszonkowy  nóż  ratowniczy  zaprojektowany  dla  użytkowników,  którzy  chcą  mieć  mały  i lekki nóż ratowniczy, ale nie chcą tracić funkcjonalności. Dzięki swoim kształtom może być używany przez ratownika w rękawicach. 

 • Noz-ratowniczy-Rescue-Tool-III

  Nóż ratowniczy Rescue Tool III

  1.00 

  To profesjonalne narzędzie ratownicze opracowane wspólnie ze Strażą Pożarną. Jest optymalnym dodatkiem do sprzętu ochrony osobistej. Nóż ten ułatwia rozbicie szyb pojazdu. Dzięki zintegrowanemu ostrzu do cięcia szyb można w czasie akcji szybko usunąć szybę. Futerał, w którym umieszczony jest nóż ratowniczy Rescue Tool III posiada specjalne mocowanie do pasa bojowego i naramiennego.

 • noz-ratowniczy-glas-master-rescue-tool-i

  Nóż ratowniczy Glas Master Rescue Tool I

  1.00 

  Uniwersalny nóż ratowniczy opracowany na podstawie noża dla spadochroniarzy. Uchwyt noża jest prawie nie do złamania, wytrzymuje przejazd rozpędzonego samochodu. Ten nóż jest optymalnym rozwiązaniem dla Straży Pożarnej.

 • noz-ratowniczy-glas-master-prt

  Nóż ratowniczy Glas Master PRT

  1.00 

  Kieszonkowy nóż ratowniczy zaprojektowany dla użytkowników, którzy chcą mieć mały i lekki nóż ratowniczy, ale nie chcą tracić funkcjonalności. Dzięki swoim kształtom może być używany przez ratownika w rękawicach. Uchwyt noża wykonany z anodyzowanego aluminium, części mechaniczne oraz zaczep do paska wykonane ze stali nierdzewnej. Wieloletnie doświadczenie producenta sprawia, że nóż ratowniczy jest wysokiej jakości oraz posiada długą żywotność.

 • Noz-ratowniczy-Economy-I

  Nóż ratowniczy Economy I

  1.00 

  Kieszonkowy nóż ratowniczy zaprojektowany dla użytkowników, którzy chcą mieć mały i lekki nóż ratowniczy, ale nie chcą tracić funkcjonalności. Dzięki swoim kształtom może być używany przez ratownika w rękawicach.

 • noz-posejdon-fox

  Nóż POSEJDON FOX

  1.00 

  Uniwersalny i wielofunkcyjny nóż dla płetwonurków ale i nie tylko. Głownie wykonano ze stali nierdzewnej. Głownia jest typu mega combo. Z jednej strony znajduje się ostrze, z drugiej strony piła a także gut hook – czyli ostrze do przecinania linek czy pasków. Cała głownia zakończona jest ostrzem.

 • Nóż do cięcia pasów bezpieczeństwa

  Nóż do cięcia pasów bezpieczeństwa

  1.00 

  Bardzo wytrzymały, wzmocniony nóż do cięcia pasów bezpieczeństwa o kolorze żółtym.  Korpus chroni przed skaleczeniem się ostrzem noża. Opcjonalnie dostępne zapasowe ostrze.