System składanych bosaków dielektrycznych
 • elektroizolacyjny_drazek.light

  Drążek ewakuacyjny elektroizolacyjny

  0.00 

  Drążek wykonany został z rury z włókna nasyconego żywicą epoksydową o profilu kołowym, średnicy 32mm. W całości wypełniony wewnątrz pianką poliuretanową. Z obydwu stron posiada wykonane z aluminium haki ewakuacyjne o promieniach 90 i 250mm. Haki pokryte zostały dwuwarstwową izolacją – białą i pomarańczową ( co najmniej 1 + 1 mm) wykonaną z plastisolu technologią zanurzeniową. drążek posiada ogranicznik uchwytu oddzielającą część chwytną od części izolacyjnej.

  Wykonanie i badania wyrobu zgodnie z normą: PN-EN 60832-1:2010

 • Obuwie elektroizolacyjne zakładanena obuwie robocze klasa 2

  Elektroizolacyjne nakładki na buty

  0.00 

  Elektroizolacyjne nakładki na buty, zatwierdzone zgodnie z obowiązującymi normami europejskimi. Nakładki Respirex zapewnią ochronę do 30kV na całej na całej swojej powierzchni przez ponad trzy minuty.

 • nozyce_izolowane_do_ciecia

  Izolowane nożyce do cięcia przewodów

  0.00 

  Narzędzie izolowane wykonane ze stali CrV. Izolacja wykonana z plastisolu (PVC), technologią zanurzeniową. Izolacja narzędzia dwuwarstwowa w kontrastowych kolorach, białym i pomarańczowym. Grubość każdej z warstw co najmniej 1 mm.

  Wykonanie i badania wyrobu zgodnie z normq: PN-EN IEC 60900:2018-10

 • akustyczno_optyczny _drazkowy_wskaznik_napiecia

  Jednobiegunowy wskaźnik napięcia

  0.00 

  Wskaźnik, złożony z układu elektronicznego umieszczonego w poliwęglanowej obudowie w kolorze zielonym. Wskaźnik wyposażony w wyłącznik przyciskowy oraz kołek stykowy o średnicy 8 mm i długości 60 mm. Sygnalizację optyczną zapewnia dioda LED, świecąca światłem czerwonym a sygnalizację dźwiękową, przetwornik akustyczny. Wskaźnik przystosowany do zamocowania na drążku izolacyjnym posiadającym głowicę wielowypustową wykonaną wg. IEC 60832-2:2010. W przypadku mocowania wskaźnika do drążka z głowicą UDI należy zastosować specjalną końcówkę znajdującą się w zestawie.

  Wykonanie i badania wyrobu zgodnie z normq: PN-EN 61243-1:2007

 • Etui_na_rekawice_czerwone_

  Pokrowiec na rękawice elektroizolacyjne

  0.00 

  Etui na rękawice wykonane z tkaniny poliestrowej jednostronnie impregnowanej warstwą laminatu odpornego na wodę. Posiada dwie wewnętrzne kieszenie i jedną zewnętrzną ze wzmocnionej przeźroczystej foli do umieszczenia np. instrukcji. W górnej części posiada zamocowany na taśmie tkanej polipropylenowej zaczep typu karabińczyk do mocowania etui z rękawicami do pasa.

   

 • rekawice_chroniace_przed_zagrozeniami_mechanicznymi

  Rękawice chroniące przez uszkodzeniami mechanicznymi

  0.00 

  Rękawice pięciopalcowe wykonane ze skóry. Część ochraniająca dłoń wykonana jest z miękkiej elastycznej licowej koziej skóry o grubości (0,8 + 0,1) mm, w kolorze naturalnym. Mankiet rękawic wykonany z dwoiny bydlęcej w kolorze brązowym. Lamówka mankietu wykonana z poliestru. Poszczególne elementy rękawic połączone są za pomocą mocnej nici. Rękawice posiadają ponadto ściągacz zapobiegający zsuwaniu się rękawic z dłoni.

  Wykonanie i badania wyrobu zgodnie z normami EN 388:2016 i EN 420:2003+A1:2009

 • Rekawice_elektroizolacyjne_klasy_2_pomaranczowe

  Rękawice elektroizolacyjne klasy 2

  0.00 

  Rękawice elektroizolacyjne, pięciopalcowe, wykonane z jednolitego elastycznego kauczuku (elastomeru) w kolorze pomarańczowym, pozwalającego zachować ciągłość izolacji. Rękawice mają długość 360 mm.

  Wykonanie i badania wyrobu zgodnie z normą EN 60903:2003

 • Sekator_do_usuwania_galezi

  Sekator do drążka elektroizolacyjnego

  0.00 

  Przycinanie gałęzi na wysokości stwarza wiele problemów, często trzeba podnośnik lub drabinę. Co w przypadku wielu interwencji po nawałnicach skutkuje nawet kilku godzinnym oczekiwaniem. Możesz to jednak w prosty sposób zmienić, wystarczy użyć sprytnego narzędzia –  sekatora montowanego a drążku elektroizolacyjnym, który dzięki swoim ostrym ostrzom tnącym skutecznie rozprawi się nawet z najtwardszymi gałęziami o średnicy do 30mm. Sekator został wykonany z metalu, co zapewnia długowieczność i odporność na uszkodzenia mechaniczne.

 • drazek_izolacyjny_1

  Wielofunkcyjny drążek izolacyjny

  725.70 1,955.70 

  Drążek jest stosowany do obsługi urządzeń elektroenergetycznych niskiego, średniego lub wysokiego napięcia przemiennego (do 110 kV) na liniach napowietrznych. Drążek umożliwia utrzymanie operatora w dostatecznej odległości od nieuziemionych części instalacji elektroenergetycznych, podczas wykonywania różnych czynności w pracach pod napięciem.

  Wykonanie i badania wyrobu zgodnie z normami: PN-EN 50508:2009

 • wkladki_do_rekawic_elektroizolacyjnych

  Wkładki do rękawice elektroizolacyjnych

  0.00 

  Rękawice dziane, pięciopalcowe, wykonane w 100 % z bawełny w kolorze białym. Rękawice posiadają ściągacz zapobiegający zsuwaniu się rękawic z dłoni.

  Wykonanie i badania wyrobu zgodnie z normą: PN-EN 420+A1:2012

 • topor-strazacki-ciezki-dielektryczny-nupla

  Topór strażacki ciężki dielektryczny Nupla

  Topór strażacki ciężki dielektryczny bardzo popularny w USA i krajach anglojęzycznych, jako sprzęt pomocniczy, będący na wyposażeniu każdego strażaka. Specjalnie wyprofilowany i zaprojektowany drążek topora ciężkiego, wykonany z włókna szklanego Nupla.

  Występują trzy rodzaje toporów, w zależności od wykonania główki: Amerykański, Pulaski, Niemiecki. Topór ciężki typu Pulaski używany przede wszystkim jest podczas akcji ratowniczo – gaśniczych w lasach lub buszach.

 • system-skladanych-bosakow-dielektrycznych

  System składanych bosaków dielektrycznych

  System, dzięki któremu możemy zmieniać różne narzędzia wykonane z włókna szklanego Nupla. Maksymalnie mogą być użyte 3 części z zestawu. Specjalnie zaprojektowany ,,zestaw dachowy” składa się z: końcówki bosaka dielektrycznego 90 cm, końcówki bosaka dielektrycznego strzechowego 90 cm,  uchwyt typu D 90 cm oraz przedłużka 120 cm.

 • bosak-dielektryczny-nupla

  Bosak dielektryczny Nupla

  0.00 

  Specjalnie wyprofilowany bosak dielektryczny z drążkiem wykonanym z włókna szklanego Nupla. Bardzo popularny wśród Straży Pożarnej w USA. Występuje w trzech długościach: 183 cm, 244 cm, 305 cm. Dodatkowo możliwość wyboru dwóch typów uchwytów: uchwyt zwykły lub uchwyt typu D.

   

 • hooligan-dielektryczny-nupla

  Hooligan dielektryczny NUPLA

  Hooligan dielektryczny z drążkiem wykonanym z włókna szklanego Nupla i dostępny w trzech długościach:

  • 60 cm,
  • 76 cm,
  • 91 cm.