• Latarka Streamlight PROPOLYMER 4AA PROPOLYMAX

  1.00 

  4AA Propolymax to nowa, wytrzymała latarka z serii PROPOLYMER, o silnym strumieniu światła. Programowalny włącznik TEN-TAP pozwala na wybór spośród 3 opcji trybów:

  1. wysoki / niski / strobo;

  2. wysoki;

  3. niski / wysoki.

  Wysokiej odporności, antystatyczne tworzywo, z którego wykonana jest obudowa latarki, odporne jest również na chemikalia i rozpuszczalniki. Latarka posiada IP67. Ergonomiczny kształt zapewnia dobry chwyt.

 • Latarka Streamlight PROPOLYMER 2AA LED Ex-ATEX

  1.00 

  PROPOLYMER 2AA HAZ-LO – Wytrzymała, poręczna latarka w obudowie z wytrzymałego na uderzenia nylonu. Dodatkowo pokryta gumowym płaszczem główka odporna na wstrząsy i uderzenia. Zasilana 2 bateriami AA (R06). Latarka posiada nietłukące się soczewki z poliwęglanu z dodatkową warstwą odporną na zarysowania. Możliwy montaż latarki do hełmów strażackich, wersja zgodna z Ex-ATEX.

 • Latarka M-Fire 02 EX Zone 0

  145.15 

  M-FIRE 02 EX Zone 0 to bezpieczna latarka do niebezpiecznych miejsc. Zabezpieczona przed przypadkowym odkręceniem głowicy (śruba mocująca), posiada zawór uwalniający nadmiar gazów. Emituje światło o mocy 133 lm (13340 cd) i zasięgu 231 m. Posiada certyfikat EX-ATEX oraz normę IP67, jest odporna na upadki z wysokości 1 m.
  Dzięki dwóm trybom pracy może pracować aż do 69 h. Umożliwia montaż na hełmie strażackim typu Gallet i Kalisz, pracuje z nakładką sygnalizacyjną.