• Latarka Streamlight STYLUS REACH EX-ATEX

  1.00 

  STYLUS REACH EX-ATEX – latarki długopisowe z serii STYLUS, w obudowie aluminiowej ze światłem diodowym LED oraz elastyczną końcówką, dzięki której można oświetlić miejsca trudno dostępne.  Latarka STYLUS REACH Ex-ATEX wykonanaw technologii przeciwwybuchowej. Obudowa wodoodporna, odporna na uderzenia. Latarka posiada wygodny klips umożliwiający zaczepienie przy kieszeni. Baterie AAAA w komplecie.

 • Latarka Streamlight STYLUS

  1.00 

  STYLUS – latarka długopisowa aluminiowa ze światłem diodowym LED, wykonana w obudowie przeciwwybuchowej lub standardowej (zależnie od wersji). W ofercie wersje z diodami: białą, czerwoną, zieloną, niebieską oraz w różnych kolorach obudów. Obudowa wodoodporna, odporna na uderzenia. Latarka posiada wygodny klips umożliwiający zaczepienie przy kieszeni. Baterie AAAA w komplecie.

 • Latarka Streamlight Scorpion XL

  1.00 

  SCORPION LED XL – latarka taktyczna ręczna w obudowie aluminiowej o zwiększonej mocy. Nowa dioda C4 zastosowana w latarce generuje bardzo mocny strumień światła 200 lm. Latarka dodatkowo jest bardzo lekka.

 • Latarka Streamlight POLYSTYLUS EX-ATEX

  1.00 

  POLYSTYLUS Ex-ATEX – latarka długopisowa o jasnej diodzie 5mm LED, wykonana w obudowie z włókna szklanego nieprzewodzącego prądu.

  Pozwala to na wykorzystywanie latarki w pobliżu przewodów elektrycznych. W ofercie wersje z diodami: białą, czerwoną, zieloną, niebieską. Odbłyśnik paraboliczny skoordynowany z kolorem diody zapewnia mocno skoncentrowane światło i optymalne oświetlenie otoczenia. Obudowa wodoodporna, wykonana z włókna szklanego wykonana, zgodna z Ex-ATEX. Dodatkowo odporna na zginanie. Latarka posiada wygodny klips do zaczepiania np. przy kieszeni.

 • Latarka Streamlight POLYSTYLUS

  1.00 

  POLYSTYLUS – latarka długopisowa o jasnej diodzie 5mm LED, wykonana w obudowie z włókna szklanego nieprzewodzącego prądu. Pozwala to na wykorzystywanie latarkiw pobliżu przewodów elektrycznych. W ofercie wersje z diodami: białą, czerwoną, zieloną, niebieską. Odbłyśnik paraboliczny skoordynowany z kolorem diody zapewnia mocno skoncentrowane światło i optymalne oświetlenie otoczenia. Obudowa wodoodporna, wykonana z włókna szklanego wykonana, poniższa wersja bez Ex-ATEX. Dodatkowo odporna na zginanie. Latarka posiada wygodny klips do zaczepiania np. przy kieszeni

 • Latarka akumulatorowa Streamlight POLYSTINGER LED HAZ-LO

  1.00 

  POLYSTINGER LED HAZ-LO to nowa – iskrobezpieczna latarka ładowalna Streamlight. Posiada iskrobezpieczną i odporną na uderzenia obudowę w standardzie Division 1.

 • Latarka akumulatorowa Streamlight UltraStinger LED

  1.00 

  UltraStinger, najnowszy produkt z serii Stinger, to 1100 lumenów oślepiającego światła z połączeniu z 65 000 kandeli o dalekim zasięgu. Dodatkowo latarka może pracować w 3 trybach stałym lub trybie stroboskopowym. Dodatkowo UltraStinger oferuje również trzy różne programy do wyboru użytkownika:

  1) tryby wysoki/ średni/ niski/ Strobo

  2) tylko tryb wysoki

  3) tryby wysoki/ średni/ niski.

 • Latarka Streamlight Strion Led HPL

  1.00 

  STRION LED HPL to nowoczesna, niezwykle wydajna latarka ładowalna. Oferuje 3 tryby intensywności świecenia oraz tryb strobo. Nowość w ofercie Streamlight. Pasuje do dotychczasowo stosowanych ładowarek STRION i charakteryzuje się szybkim, 3 godzinnym ładowaniem akumulatora. Wodoodporna, trwale oznakowana numerem seryjnym. Posiada wyłącznik taktyczny w tyle korpusu. Głęboki reflektor umożliwia dalekie ukierunkowanie wiązki światła w celu optymalnego oświetlenia peryferyjnego. Świeci światłem rozproszonym.

 • Latarka akumulatorowa Streamlight Strion LED HL

  1.00 

  Niezwykle kompaktowa, a przy tym niezwykle mocna latarka ładowalna. Strion LED HL posiada 3 tryby o różnej intensywności światła (500 lm, 250lm i 125lm) oraz tryby stroboskopowy. Ładowalna 230V AC oraz 12V DC. Wodoodporna (IPX4).

 • Latarka akumulatorowa Streamlight Strion LED

  1.00 

  STRION LED to najbardziej wydajna i najjaśniejsza latarka ładowalna w tak kompaktowym rozmiarze. Poręczna i lekka. Oferuje 3 tryby intensywności świecenia oraz tryb strobo. Charakteryzuje się szybkim, 3 godzinnym czasem ładowania akumulatora. Wodoodporna, trwale oznakowana numerem seryjnym. Posiada wyłącznik taktyczny w tyle korpusu.

 • Latarka akumulatorowa Streamlight STINGER LED / STINGER DS LED

  1.00 

  STINGER LED / STINGER DS LED to latarki aluminiowe z najnowszej generacji źródłem światła C4 LED o sile 185 lm. Latarki posiadają 3 tryby intensywności świecenia oraz tryb strobo. Model STINGER DS LED posiada dodatkowy wyłącznik w tyle korpusu. Latarki trwale oznakowane numerami seryjnymi.

 • Latarka akumulatorowa Streamlight Stinger LED HL / Stinger DS LED HL

  1.00 

  Stinger LED HL to kompaktowa, ale niezwykle mocna latarka o mocy 640 lm. Posiada 4 tryby pracy: 3 o różnej intensywności światła stałego (100%, 53% i 27%) oraz tryb stroboskopowy. Niezwykle wytrzymała, wykonana z aluminium lotniczego. Idealnie sprawdza się do celów patrolowych, w warunkach kiedy potrzeba maksymalnego oświetlenia szeroką wiązką światła oraz w celu poszukiwania dużego obszaru. Latarka jest ładowalna (w komplecie posiada ładowarki 230V AC i 12V DC) oraz wodoodporna (IPX$). Latarka dostępna w wersji z dwoma włącznikami – tylny oraz na korpusie latarki (model STRINGER DS LED HL).

 • Latarka akumulatorowa Streamlight STINGER DS LED HPL

  1.00 

  Stinger LED HPL / Stinger DS LED HPL to kompaktowe latarki o bardzo silnym strumieniu światła. Te  ładowalne modele latarek oferują 3 tryby intensywności świecenia oraz tryb strobo. Model Stinger DS LED HPL posiada dodatkowy wyłącznik w tyle korpusu. Kombinacja ładowalnego akumulatora oraz diody C4 LED powoduje, że latarka jest rozwiązaniem oszczędnym i jednocześnie optymalnym pod względem czasu świecenia. Obudowa aluminiowa bardzo odporna na uszkodzenia mechaniczne.

 • Latarka akumulatorowa Streamlight Stinger CLASSIC LED

  1.00 

  STINGER Classic LED to nowa latarka ładowalna firmy Streamlight zaprojektowana na wzór klasycznego modelu STINGER, wyposażona w nowoczesne źródło światła C4 LED. Obudowa wykonana z wytrzymałego aluminium lotniczego. Niestandardowa konstrukcja optyki zapewnia optymalną wiązkę światła.

 • Latarka akumulatorowa Streamlight SL20XP LED

  1.00 

  SL20XP-LED to lekka latarka ładowalna z dwoma źródłami światła: halogen + 3 LED. Idealna jako wyposażenie służb patrolowych i wszystkich służb dozorujących. Funkcja mocnego światła halogenowego z diodowym światłem 3 diod LED, które świecą jeszcze przez godzinę po wyczerpaniu akumulatora do stopnia, kiedy żarówka przestanie świecić. Podwójny wyłącznik pozwala na wybór odpowiedniego trybu światła: halogen lub LED. Nietłukące się soczewki z poliwęglanu pokryte powłoką odporną na zadrapania. Każdy egzemplarz latarki trwale oznakowany numerem seryjnym.