• Szperacz Streamlight Waypoint z akumulatorem Li-Ion

  1.00 

  Waypoint – poręczny szperacz – reflektor diodowy wykorzystujący najnowszą moc technologii LED C4, o silnym strumieniu światła.

  Reflektor posiada wygodny pistoletowy uchwyt oraz podstawę umożliwiającą wykorzystanie szperacza jako oświetlenie sceniczne. Posiada tryby pracy o wysokiej i niskiej intensywności oraz tryb światła awaryjnego. Reflektor zapewnia przenośność i długi czas pracy (do 80h). Dzięki temu Waypoint to doskonały wybór dla różnych zastosowań. Wyważony design eliminuje zmęczenie dłoni użytkownika.

 • Szperacz Streamlight Waypoint

  1.00 

  Waypoint – poręczny szperacz – reflektor diodowy wykorzystujący najnowszą moc technologii LED C4, o silnym strumieniu światła i dwóch źródłach zasilania – bateryjnym oraz bezpośrednio z gniazda zapalniczki samochodowej 12V.

 • Szperacz Streamlight VULCAN LED ATEX

  1.00 

  VULCAN LED ATEX to nowoczesny reflektor ładowalny w wykorzystujący najnowsze rozwiązania technologiczne w dziedzinie oświetlenia profesjonalnego. Zastosowane źródło światła C4 LED pozwala na długi czas świecenia do 7,5 godziny. Nowy VULCAN LED ATEX przystosowany jest do stref zagrożonych wybuchem (strefa 2 – gaz, strefa 22 – pył). Niewielka waga wynosząca zaledwie 875 gram pozwala na komfortowe użytkowanie reflektora.

 • Szperacz Streamlight LITEBOX H.I.D.

  1.00 

  LITEBOX H.I.D. – przenośny, wytrzymały reflektor ładowalny z ruchomą głowicą, o niezwykle mocnym źródle światła H.I.D. osiągającemu moc 3350 lm. Siła światła z lampy wyładowczej H.I.D. gwarantuje strumień światła o zasięgu ponad 2 km. Pierścień reflektora przystosowany do mocowania filtra IR  (podczerwień) – opcjonalnie. Możliwość użycia soczewki rozpraszającej (w zestawie). Wytrzymała konstrukcja z termoplastycznego ABS. Posiada uchwyty do paska szybkiego wypięcia (dostępny jako dodatkowe akcesorium). Istnieje możliwość zasilania z zewnętrznego akumulatora. Oznaczony numerem seryjnym.

 • Szperacz Streamlight LITEBOX E-Spot

  1.00 

  LITEBOX E-Spot to reflektor ładowalny  z ruchomą głowicą o silnym strumieniu nowoczesnego światła C4 LED, przeznaczony do celów przemysłowych.

  Wytrzymały i odporny na uderzenia. 3 głębokie odbłyśniki osadzone parabolicznie pozwalają na uzyskanie jednolitej struktury światła skupionego, natomiast zoptymalizowana elektronika pozwala na skokowe przełączanie intensywności światła. Dodatkowo chroniony moduł świetlny dzięki zastosowaniu gumowanej osłony wokół soczewki. Niezwykle oszczędny. Wodoodporny, wykonany z wytrzymałego termoplastycznego ABS. Trwale oznaczony numerem seryjnym. W wersji “Power Failure System” zawarty jest również mechanizm światła awaryjnego, który automatycznie włącza latarkę w uchwycie ładującym, gdy wyłączone zostanie zasilanie.

 • Szperacz Streamlight LITEBOX E-FLOOD HL

  1.00 

  Litebox E-Flood HL to ładowalny przenośny reflektor o wysokiej mocy przeznaczony do przemysłowego użytkowania. Litebox E-Flood HL wyposażony jest w 6 diod LED oraz nakładkę na soczewki, która pozwala na uzyskanie skupionego lub rozproszonego światła.

 • Szperacz Streamlight LITEBOX E-FLOOD

  1.00 

  LITEBOX E-FLOOD to reflektor ładowalny z ruchomą głowicą do zastosowań przemysłowych, wykorzystujący nowoczesną technologię światła C4 LED.

 • Szperacz Streamlight FIREBOX E-Spot

  1.00 

  FIREBOX E-Spot to ładowalny reflektor z ruchomą głowicą przeznaczony do celów przemysłowych.

  Generuje silny strumień światła C4 LED oraz posiada 2 dodatkowe niebieskie diody LED z tyłu obudowy. 3 głębokie odbłyśniki osadzone parabolicznie pozwalają na uzyskanie jednolitej struktury światła skupionego, natomiast zoptymalizowana elektronika pozwala na skokowe przełączanie intensywności światła. Gumowana osłona wokół soczewki. Wodoodporny, wykonany z termoplastycznego ABS.

 • Szperacz Streamlight FIREBOX E-FLOOD

  1.00 

  FIREBOX E-FLOOD – reflektor ładowalny z ruchomą głowicą, stosowany w przemyśle.

  Wykorzystuje on nowoczesną technologię światła C4 LED. Reflektor cechuje długi czas świecenia oraz rozproszona wiązka światła o równej strukturze. Wygodny przełącznik intensywności światła. Dodatkowo chroniony moduł świetlny dzięki zastosowaniu gumowanej osłony wokół soczewki. Obudowa wodoodporna, wykonana z wytrzymałego termoplastycznego ABS. 2 dodatkowe sygnalizacyjne diody LED w kolorze niebieskim z tyłu obudowy.

 • Szperacz Streamlight FIRE VULCAN LED

  1.00 

  FIRE VULCAN LED – to nowoczesny reflektor ładowalny w wykorzystujący najnowsze rozwiązania technologiczne w dziedzinie oświetlenia profesjonalnego.

 • Szperacz Streamlight FIRE VULCAN

  1.00 

  FIRE VULCAN – reflektor ładowalny o silnym strumieniu światła halogenowego 8W, z dwoma diodami ostrzegawczymi w kolorze niebieskim z tyłu korpusu latarki. Wodoszczelny, wykonany z wytrzymałego termoplastycznego ABS. W zestawie pasek z funkcją szybkiego wypięcia. Model bez Ex-ATEX.

 • Reflektor Mactronic przenośny, wodoodporny do montażu na samochodzie

  1.00 

  Reflektor halogenowy z żarówką 55W o sile światła 200.000cd. Zasilany bezpośrednio 12V DC. Sterowany praktycznym pilotem bezprzewodowym w dwóch prędkościach – standardowej i wolnej, zapewniającej większą precyzję. Regulacja strumienia światła w poziomie – 440 stopni, w pionie – 120 stopni. Model przenośny, możliwość montażu na platformie zamocowanej do auta na stałe lub za pomocą podstawy magnetycznej. Kolor obudowy reflektora-czarny.

  Wodoodporny.

  Posiada certyfikat IP 65.

  Kabel długości 4 metrów

 • Szperacz Mactronic MTG 3308 5W LED + 12 LED, 400 lm

  1.00 

  MTG3308-LED to nowa wersja produktu MTG3308. Wyposażona jest w diodę 5 Watt LED o mocy światła 400 lumenów oraz dodatkowo w 12 diod LED, które dają światło rozproszone.

  Dzięki dwóm źródłom światła (mocnemu punktowemu i rozproszonemu) szperacz jest niezwykle uniwersalny i nadaje się do wielu rodzajów prac, od majsterkowania, wędkowania, przez oświetlanie budynków czy terenów przyległych po wszelkiego rodzaju prace na terenie otwartym (jak np. wymiana koła na nieoświetlonej drodze). Dodatkowo dzięki zastosowaniu dwóch źródeł światła MTG3308-LED ma niezwykle długi czas pracy, bo nawet do 22 h. Szperacz posiada w standardzie pasek na ramię, co gwarantuje wygodę w noszeniu i użytkowaniu.

 • Szperacz Mactronic MTG 3405 ładowalny 5W CREE LED, 400 lm

  1.00 

  Ładowalny szperacz wyposażony w 5W diodę LED o mocy 400 lumenów. Czas pracy – do 2h. Ładowarki w komplecie. Rączka umożliwia również chwyt pistoletowy.

 • Szperacz Mactronic PATHFINDER ładowalny z funkcją power bank, 1600 lm

  1.00 

  Nowy szperacz PATHFINDER wyposażony jest w 20 watową diodę Cree o mocy 1600 lm. Wbudowany akumulator o pojemności aż 7000 mAh pozwoli Ci pracować na pełnej mocy 4h, lub 12h na trybie 50% (moc 800lm). Wygodne, regulowane nóżki w podstawie zapewnią dobranie optymalnego ustawienia do pracy, a dołączony pasek na ramię oraz ergonomiczny uchwyt pozwolą na wykorzystanie szperacza również jako oświetlenie przenośne.

  PATHFINDER posiada również dwa gniazda USB, dzięki którym może służyć również jako bank energii, którym zasilisz inne urządzenia mobilne – jak np. telefon. Wytrzymała obudowa, długi czas świecenia, olbrzymia moc a także niewielka waga jak dla tej klasy urządzenia, sprawiają że PATHFINDER to właściwy wybór.